Trabzon Saç Ekimi

Ücretsiz analiz ve fiyat alma formu

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon (gerekli)

İletiniz

Uzman ellerden Trabzon saç ekimi hizmeti

Trabzon da yaşayanlar saç ekimi için farklı illere gitmek zorunda değil. Alanında uzman ekipler tarafından yapılan saç ekimiyle güzel sonuçlar almak mümkün. Son yıllarda saç sorunlarına çözüm için en fazla kullanılan yöntem saç ekimidir.

trabzon-sac-ekim-merkezi

Trabzon en iyi saç ekim merkezi.

Geçmişte saç ekiminde fud yöntemi kullanılıyordu ve başarılı sonuçlar almak gerçekten çok zor oluyordu. Artık günümüz şartlarında fue saç ekimi ile güzel sonuçlar elde edilebiliyor. Vega sağlık grubu olarak Trabzonda saç sorunu olan hastalarımıza Tabzon saç ekimi hizmetiyle kökünden çözüm üretiyoruz. Ekibimiz, yıllardır saç sorunlarına çözüm üretiyor. Saç ekimi hizmetine Ankara ile başlayan merkezimiz İstanbul, Konya, Adana, Aksaray ve bir çok ilde de hizmet vermeye devam etmektedir. Saç ekimi Trabzon için hizmetlerimiz hastane ortamında ve steril şartlara sahip ameliyathanelerde yapılmaktadır.

Saç ekim sürecinde Trabzon çevresinden gelen hastalarımızın konaklama masrafları firmamız tarafından karşılandığı için, sanki kendi oturduğunuz yerde saç ekim yaptırmışsınız gibi hatta daha makul fiyatlara hizmetimizden yararlanabiliyorsunuz.

Saç ekim işlemi ne kadar sürüyor?

Saç ekiminde 1 seans ortalama 4 ile 6 saat arasında sürüyor, merkezimize geldiğiniz aynı gün içerisinde saç ekimi tamamlanmış olacaktır.

Hangi yöntemle saç ekiliyor?

Saç ekimi işlemleri uzmanlarımız tarafından gelişmiş Fue yöntemi kullanılarak yapılıyor. Ameliyat yok, yara yok, iz yok. İşlemi genel anlamda anlatmak gerekirse saç kökleri ense bölümünüzden alınarak, dökülme olan kısma taşınıyor. Nakledilen saç kökleri, yeni taşındığı bölgede ortalam 2, 3 kök olarak çıkıyor. Böylece saçların taşındığı bölgede daha geniş bir alanda, sıkı bir görünüm kazanılıyor. Saç ekiminden sonra kök hücre tedavisi olarak PRP işlemiyle hem eski saçlarınzda dökülme duruyor, hemde yeni ekilen saçlarınızın tutma ve verimlilik oranı artıyor.

Trabzonda saç ekimi fiyatları ne kadar?

Saç ekiminde, yapılacak işlemler kişiden kişiye farklılık gösterdiği için fiyatlandırma da kişiye özel yapılıyor. Genellike en fazla iki seans uygulanan işlemlerin fiyatını buradan belirtme şansımız olmuyor. Sizin işleminizin ne kadara yapılacağını öğrenmek istiyorsanız 0553 190 6010 whatsapp numaramıza resim göndermeniz yeterli.

Saç ekimini kim tarafından yapılıyor?

Trabzon şubemizde saç ekimi operasyonlarımız doktor kontrolünde ve saç ekiminde yıllardır uzmanlaşmış bir kadro tarafından yapılıyor. Sözleşmeli ve garantili olarak işlemler yapıldığı gibi, hastalarımızın yapılan işlemden memnun kalmaması halinde revizyon ile mağduriyet durumu ortadan kaldırılıyor. Trabzon yanısıra merkezimize yakın olan illerde yani Rize, Artvin, Ordu, Giresun Bayburt, Gümüşhane gibi illerde yaşayan hemşehrilerimize de trabzon merkezimizde yardımcı oluyoruz. Yol ve konaklama masraflarınız firmamız tarafında karşılanıyor. Detaylı bilgi için 0553 190 6010 Arayabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.