Siirt Saç Ekimi

Ücretsiz analiz ve fiyat alma formu

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon (gerekli)

İletiniz

Her bireyin saç türleri birbirinden farklıdır. Kimi insanların saçları kuru dalgalı kiminin ise ince telli, kiminin de yağlı ve kalın tellidir. Saç köklerinin kendi yapısında içerisinde zincir halinde dönen birden çok özelliği vardır. Saç dökülmeleri bu zincirin halkalarından koparak tek tek ayrılmasıyla oluşmaktadır. Siirt saç ekimi ile saçınızla ilgili tüm bilmediğiniz sırları öğrenmiş olur ve daha iyi koruyabilirsiniz. Laboratuvarlarımızda yaptığımız saç tellerinin analizleri sonucunda saçlarınızın yapısını öğrenmenizi sağlamaktayız. Saç köklerinin ve tellerinin araştırılması sonucunda saçınıza hangi işlemleri uygulayabileceğimizi de böylece öğrenmiş oluruz. Saç dökülmeleri vücutsal anlamda birçok sebepten dolayı dökülebilmektedir. Bunların en bilineni düzensiz besin alışkanlıkları, kişinin iş ve sosyal hayattaki mücadelesi, uyku düzeni ve vitamin-protein eksikliği gibi sebepleri örnek verebiliriz.

Siirt saç ekim merkezi ile sizlere uzun yıllardır işinin ehli personellerimizle hizmet vermekteyiz. Çalışma alanında ki bütün personellerimiz uzman kişilerden oluşturmakta ve referans olan okul ve firmalar ise Türkiye’nin önde gelen firmalarındandır. Türkiye’nin her il ve ilçesinde merkezimiz bulunmaktadır. Ayrıca sizler firmamızı Türkiye’nin dört bir yanında arayarak bilgi alabilirsiniz. Firmamızın telefon numarası 0553 190 6010’dur. Bu numara üzerinden whatsapp uygulaması yoluyla saç ekimi yapılacak bölgenin fotoğraf ve videosunu paylaşarak bizlerden bilgi alabilirsiniz. Uzman kadromuz sizlere saç ekimi işlemi, işlem sırası ve fiyatlandırma hakkında en kısa sürede bilgilendirme yapacaklardır. Siirt saç ekim merkezleri ile ilgili yapılan çalışmalarımızda uzun yıllardır hedeflediğimiz kitleye son dönemlerde ulaşmış bulunmaktayız. Bu konuda ki hassas tavrımızı ve ilgimizi tüm Siirt halkı da görmektedir. Tabii yukarıda da belirttiğimiz gibi sadece Siirt’te değil Türkiye’nin her ilinde şubelerimiz bulunmaktadır.

siirt-sac-ekimi

Samsun saç ekimi ile ilgili merak ettiğiniz tüm konularda bilgi almak isterseniz paylaşacağımız link üzerinden okuyabilir ve firmamızı arayabilirsiniz. Saç ekim işlemleri belli bir düzen içerisinde yapılmalıdır. Bu yapılan analizler sonucunda bazı saçta oluşabilen deri hastalıklarının olduğu ortaya çıkmaktadır. Böyle bir durum sonucunda firmamız tarafından çözüme kavuşturulduğunu belirtmek isteriz. Bu hastalıkta Mezoterapi yöntemi ya da diğer bir adıyla oksijen tedavisi yöntemi uygulanmaktadır. Deri içerisine nakledilen oksijen ile saç köklerine hava salgılanmaktadırlar. Ayrıyeten bu tedavi sonucunda oluşan kabuklanma ve kaşıntıları oksijen yöntemi uygulayarak saçın nefes almasını sağlıyoruz. Ayrıyeten PRP yöntemi ile kabuklanmaları gideriyoruz. Özel şampuan kullanımı ve kremlerle saçta ilerleyerek sonuca varmaktayız.

Saç ekimi Siirt olarak kullandığımız saç ekim yöntemleri arasında en tercih edileni FUE tekniğidir. FUE tekniği ile saçlarınızın arka ve yan kısımlarından alınan saç telleri sorunsuz bir şekilde nakil edilmektedir. Operasyon süresi yaklaşık olarak 4 ile 6 saat arasında sürmektedir. Operasyondan sonra saçlarınızı haftanın her günü ovalayarak yıkarsanız kabuklanma riskini de ortadan kaldırmış olursunuz. Siirt saç ekimi yapan hastaneler konusunda ilginizi çeken ya da merak ettiğiniz tüm konularda da firmamızı ziyaret edebilirsiniz.