Samsun Saç Ekimi Merkezi

Ücretsiz analiz ve fiyat alma formu

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon (gerekli)

İletiniz

  • Samsun Saç ekimi konusunda Vega Sağlık Grubu olarak, profesyonel ekibimizle sizin için kalıcı ve doğal saç çözümü olan saç ekim işlemimizden yararlandırabiliriz. Saç dökülmesi artık sadece erkeklerde değil kadınlarda da görülmektedir. Kadınlarda görülen erkek tipi saç dökülmesinde hiç zaman kaybetmeden önüne geçilmesi gereklidir. Saç dökülmesinin birçok nedeni bulunmaktadır. Bunlar; sağlıksız beslenme, saç kremleri, jöle, hızlı kilo verme, protein eksikliği, hızlı kilo alma, stres, beslenme yetersizliği, hormonal dengesizlikler, zehirli kimyasallar içeren şampuanlar saç dökülmesine neden olmaktadır.  Saç ekiminde kullanılan en sık yöntem fue yöntemi’ dir.Uzmanlar tarafından en çok tercih edilen yöntem olarak bilinmektedir. Saç ekiminde tamamen dökülmüş ya da seyrelmiş alanlara uygulanmaktadır. Eksilen saçların yerine dökülmemeye kodlanmış yani yan ve arkada taraftan alınan saçlar ile saç ekimi işlemi gerçekleşir. Saç ekimi yaklaşık olarak 3 ile 5 saat arasından sürmektedir. Saç ekimi işlemi kişiden kişiye göre seans sayısı farklılık göstermektedir. İşlem tamamladıktan sonra saç derisinde kızarıklık meydana gelir ve kabuklaşma gerçekleşir bu kabuklardan kurtulmak için ise yaklaşık olarak 10 gün boyunca her gün yıkanmalı ve kabukları yok etmelisiniz. Saç ekimi işleminden sonra 3 ay boyunca gözle görülür bir değişim olamayacaktır fakat 5- 6 içerisinde sizde fark edecek çevrenizde fark edecektir. En son 1 yıl içerisinde tüm saçlarınıza kavuşacaksınız. En sık sorulan soru ise saç ekiminde herhangi bir sağlık problemi yaşar mıyım? sorusudur. Herhangi bir sağlık problemi yaşamamanız için lokal anestezi uygulanmaktadır. Bu nedenden dolayı herhangi bir problem yaşanmaz. Samsun Saç ekiminin yaşı var mıdır? diye merak edilen bir soruya ise şöyle yanıt verelim. Saç ekiminde yaş kriterinde çok saç dökülmesinin tipi bunu belirlemektedir. .  Vega Saç Ekimi olarak  sizlere Samsun merkezli saç ekimi hizmeti sunmaktadır.

    Samsun Saç Ekimi hakkında bilgi ve fiyat almak için lütfen 0553 190 60 10 numarasına WhatsApp üzerinden saçınızın açıklık olan kısımlarını yollayınız.

Samsun Merkez’li Samsun Saç Ekimi Hizmetinden yararlanmak için lütfen 0553 190 60 10 numarası ile iletişime geçiniz. ?

Samsun Saç Ekimi Merkezi : VEGA Hair center olarak ” Samsun Saç Ekimi Merkezi ” Hizmeti vermekteyiz.

Samsun ve çevre illerden gelecek olan (Ordu, Sinop , Tokat , Amasya , Çorum)  saç sorunları ( saç ekimi , saç protezi )  çeken hastalarımız için en iyi tedavi yöntemlerini sunmak ve hastanın sağlığı ve saç mezoterapisi hakkında bilgiler vermekteyiz.

Saç dökülmesi erkek multi vitaminler de popüler olan erkekler için kellik tedavisi ve başka bölümünde daha ayrıntılı olarak ele alınmıştır. Ancak, bilim adamları durumlarda bu sadece kötü beslenme sorununun nedeni olabilme ihtimalini savunmaktadır.

Samsun Saç Ekimi Merkezleri :  Önceden yapmış olduğumuz saç ekimi ve saç protezi örneklerine 0553 190 60 10 numarasını arayarak ulaşabilirsiniz.