VEGA SAÇ EKİMİ İLETİŞİM

Telefon: 0312 472 1817 (Ankara merkez)
Gsm: 0553 190 6010 ( 7/24 Destek ve whatsapp resim gönderme hattı)
Uzmanlarımızla iletişime geçmek için 0553 190 6010 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Sizin için yapılması gerek işlemleri öğrenmek, fiyat almak, randevu oluşturmak veya diğer konularda bilgi almak istiyorsanız whatsapp (Ankara saç ekimi) üzerinden 0553 190 6010 numaralı telefona saçınızın açıklık olan kısmının resmini gönderebilirsiniz. Böylece daha hızlı ve net bilgi verebiliriz. Tarafımızdan aranarak bilgilendirilmek isterseniz İletişim Formunu doldurmanız yeterli. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Vega Sağlık Grubu ve Saç ekimi hakkında bilgilendirme.

Vega Sağlık Grubu Ankara saç ekimi ile hizmet hayatına başlayıp, farklı illerde de şubeleri olan saç ekim merkezidir. Yılların verdiği tecrübeyle, profesyonel kadrosuyla, önce Ankara sonrasında ise Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezi olmayı hedefler. Ekibimiz bugüne kadar binlerce başarılı operasyona imza atmıştır. İşlemler hastane ortamında, doktor kontrolünde ve sağlık personelleriyle gerçekleştirilmektedir. Saç problemlerinin çözümlerine yönelik yenilikleri takip eden, dünya genelinde kullanılmaya başlanmış teknolojileri ülkemize getiren Vega her işlem yapılacak hastaya, ilk günki heyecan ve titizlikle işlem yapmayı ilke edinmiştir.

Saç ekimi nedir?

Saç ekimi; Saç problemi olan insanların, ense bölgesinden yani neredeyse hiç dökülmeyen ve güçlü bölgelerindeki saçların, saç dökülmesi olan bölgeye taşınması işlemidir. Saç ekimiyle hastaya yine kendi saçları nakledildiği için doğal bir görünüm elde edilebiliyor. Ense bölgesinden alınan greftler, taşındığı yerde verimliliğe göre 2 veya 3 kök olarak çıkıyor. Böylece daha fazla kısmı kapatabilme şansımız oluyor. Saç ekimi yapılabilmesi için önemli olan şeyler, öncelikle hastanın donör (verici) bölgesi dediğimiz ense bölgesinde dökülme olmamalı ve verimlilik fazla olmalı. Ayrıca, kafanın ön ve tepe bölgesi tamamen açılmış olmamalı. Böyle durumlarda ne yazıkki sıkı bir işlem yapılamıyor. Sizin saç dökülme tipiniz saç ekimi için müsait olup olmadığını net olarak belirtebilmemiz için ya hastanemize gelmeniz gerekiyor veya Whatsapp ile yukarıda belirttiğimiz telefona resim göndermeniz gerekli. Resim görmeden net birşey söyleyemiyoruz. Firmamız prensipler gereği, çok aşırı açıklığı olan hastalara işlem yapmamaktadır. Açıklığın çok fazla olduğu durumlarda istenilen sonuç elde edilemiyor. Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezi olmayı hedefleyen firmamız, kötü sonuçlar almamak adına saç ekimine uygun olmayan hastalara işlem yapmamaktadır. Genelde aşırı açıklığı olanlar için protez saç öneriyoruz. Varsayımlar üzerine konuşmamak adına, resim göndermenizi tavsiye ederiz. Resim gönderen hastalarımıza uzmanlarımız aynı gün içerisinde  geri dönüş yaparak işlemin yapılabilirliğini, nasıl bir yol izlememiz gerektiğini ve diğer detayları anlatır.

Saç dökülmesine karşı PRP (Kök Hücre Tedavisi)

Saç dökülmesi sorunu yaşıyorsanız, saç kökleriniz cansızlaştıysa Prp tedavisi ile saç köklerinizi güçlendirebiliriz. PRP, halk arasında kök hücre tedavisi olarak bilinir. Kanınız alınarak, bir takım işlemlerden geçirilerek yeniden saç köklerinize enjekte edilir ve saç kökleri daha sağlıklı ve güclü bir hal alır. Ayrıca Prp’yi saç ekimi sonrasında her müşterimiz için uyguluyoruz. Böylece geriye kalan saçlarınızın dökülmesi duruyor ve yeni ekilen saçlarınız daha güçlü ve daha gür bir şekilde çıkıyor.

Saç ekimi fiyatları

Firmamız saç ekiminde tek bir fiyat politikası izlememektedir. Bunun sebebi, herkesin saç dökülme tipi, açıklık oranı ve yapılacak işlemi farklıdır. O yüzden, kişiye özel işlem ve kişiye özel fiyatlandırma politikası ile hareket ediyoruz. Sizin işleminizin ne kadara yapılacağını öğrenmek için, 0553 190 6010 numaralı telefonumuza resim göndermeniz yeterli. Uzmanlarımız gün içerisinde gerek fiyatlandırma gerekse diğer konularla ilgili bilgi verecektir.

İLETİŞİM FORMU

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon (gerekli)

İletiniz

Saç yönü ve doğal saç çizgisi

Saç Yönü ve Doğal Saç Çizgisi

Saç yönü ve doğal saç çizgisi saç ekimi konusunda en önemli iki mevzudur. Saç  yönü ve doğal saç çizgisi ne kadar doğal olur ve profesyonelce yapılırsa yapılan saç ekimi de bir o kadar başkaları tarafından anlaşılmaz. Saç yönü yapılan operasyon esnasında belirlenirken saç çizgisi çeşitli ölçümler yapılarak bu ölçümler sonucunda belirlenmektedir. Bu ölçümlerde ise kaş ile alın yapısı göz önünde bulundurularak orta çizgi denilen saç çizgisi oluşturulmaktadır. Saç çizgisinin oluşumu kişiye özeldir, bunun sebebi ise yüz ve kafatasının kişiden kişiye farklılık göstermesinden kaynaklanmaktadır.

Saç yönü saç ekiminde en önemli mevzulardandır. Bu sebeple kesinlikle operasyon başından sonuna kadar doktor ile yapılmalıdır. Saç kişinin en dikkat çeken bölgesi olması hasebiyle de şansa bırakılmayacak kadar önemlidir. Bu nedenle operasyon alanında uzman doktor tarafından yapılmalıdır. Bu işlem esnasında saçların doğal  yönü baza alınmalıdır. Saçların doğal yönü dışında yapılan ekimler doğal görüntüden uzak ve yapay bir görünüm sunacaktır. Özellikle kıvırcık saç köklerinde yön meselesi doktorları zorlasada en başarılı saç kökü nakli yine bu tip saçlarda olmaktadır. Ayrıca saç ekimi esnasında saç yönü tayininde yaşınıza, saç renginizi ve saçınızın düzlük-kıvırcıklığa göre kullanılan aletler değişmektedir. Biliyoruz ki saç ekimi geriye dönüşü olmayan bir yoldur bu sebeple ekim sırasında yapılan işlemler  oldukça önemlidir. Çünkü saç ekiminden sonra hiç bir müdahale saç yönünüzü değiştiremeyecektir. Şu bir gerçek ki saç ekiminden sonra saçınızı istediğiniz yönde tarayabilirsiniz. Emin olun ki saçınızın ekim olduğunu hiç kimse farketmeyecektir. Bir diğer önemli mevzu ise saç çizgisidir ki bu da karşınızdaki insanın ilk dikkat ettiği noktalardan biridir. Saç çizgisi belirlenirken dikkat edilmesi gereken bir kaç nokta mevcuttur.  Bunlardan bir tanesi saç dökülmesidir.Saç dökülmesini ve o bölgeye yapılacak olan saç ekimini baza alarak yapılacak olan uygulama sayesinde daha doğal bir görünüm elde edebilirsiniz. Doğal  saç çizgizi belirlenirken iki kaşın ortası baza alınarak yukarıya doğru 7 cm’lik bir ilerleme yapılır ve  yüz yapısına da bağlı olarak şekillendirme sağlanır. Tabi ki burada yaş faktörüde önemlidir. Yaş faktörüne bağlı olarak saç çizgisinin bir kaç santim daha yukarı kaydırılması gerekebilmektedir. Saç çizginiz siz operasyona girmeden önce doktorunuz tarafından bilgisayar ortamında şekillendirilerek sizlere gösterilir.

Saç ekimi uzmanlık gerektiren bir alan olup saç ekimi yaptırmadan önce ciddi anlamda araştırma yapmanız gerekmektedir. Sizlere bu konuda yardımcı olacak olan doktorun sizlere pozitif ve negatif tüm sonuçları bildirmesi yapılacak olan operasyon kadar önemlidir. Özellikle saç yönü ve doğal saç çizgisi bir teferruat değil bu operasyonun en önemli olmazsa olmaz dikkat edilmesi gereken unsurlarıdır. Eğer doğal bir görünüm elde etmek istiyorsanız saç yönü ve doğal saç çizginiz hakkında mutlaka yaptıracağınız operasyon öncesinde doktorunuzla konuşmalısınız.