Saç simülasyonu

Ücretsiz analiz ve fiyat alma formu

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon (gerekli)

İletiniz

Saç Simülasyonu
Saç simülasyonu özel olarak tasarlanmış cihazlar ile özel geliştirilmiş boyaların saç bölgesine ufak dokunuşlar ile saça uygulanma şeklidir. Bir çeşit saça yapılan saç dövmesidir. Artık günümüzde saç dövmesi, saç simülasyonu gibi çeşitli birçok isimle anılmaktadır. Günümüzde saç ekimi ile yarış halindedir.

Saç ekimi ve saç simülasyonu arasında fark vardır. Saç ekimi yapılan bölge bir yıl beklemek gerekmektedir. Bir yıl sonunda ancak müdahale edilen bölgede saç çıkmaya başlar. Ama saç simülasyonu saç derisine ufak dokunuşlar ile anında yapılan bir işlemdir. Yani saç ekmek yerine bu şekilde bir işlem yapabilirsiniz. Çok kısa bir süre zarfında yani en az bir saat içerisinde işlem tamamlanmaktadır. Bu işlem dünyaca ünlü çok kaliteli boyalar ile yapılmaktadır. Yapılan deriye ve yapılan kişiye göre deride kalma süresi farklılık göstermektedir. Yaşam biçimi bu süreyi uzatmaktadır. Üç ila beş yıl kullanım imkânı sağlamaktadır. Saç derisine uygulanan boyaların vücudunuza herhangi bir yan etkisi ve herhangi bir zararı bulunmamaktadır.

Dermatolojik testleri yapılmış ve bütün uygulamalardan geçmiş boyalardır. Hiç bir zararı bulunmamaktadır. Bu işlemi yaptırmadan önce dilerseniz eğer doktorunuz tarafından işlem öncesi kişiye özel alerji testi yapıp sonuca bağlı olarak bu işlemi yaptırabilirsiniz. vegasacekimi.com sizlere ankara merkezli saç ekimi hizmeti sunmaktadır. Saç Ekimi hakkında bilgi ve fiyat almak için lütfen 0553 190 60 10 numarasına WhatsApp üzerinden saçınızın açıklık olan kısımlarını yollayınız. Saç simülasyonu işlem öncesinde kişinin uygulama yapılacak bölgesi kremler ile uyuşturularak herhangi bir acıma hissi hissetmemesi sağlanmaktadır. Böylece hiçbir şekilde ciddi anlamda bir acı hissetmezsiniz. İşlem bittikten sonra herhangi bir bekleme süresi bulunmamaktadır. Normal yaşantınıza dönebilirsiniz. Bayanlar bu işlemi uyguladıktan sonra üç hafta içerisinde saç boyamı işlemi yapabilirler. Sonraki dönemde de istediğiniz şekilde boyatabilirsiniz.

Normal yaşantınızda nasıl saçınız ile ilgileniyor iseniz bu işlem sonrasında da herhangi bir zarar bulunmamaktadır. Bayanlara göre erkeklerde daha çok işlem uygulamasına rastlanmaktadır. Saç ekimi kadar fazla bir maliyete denk gelmese bile yine de maliyet olarak yüksek bir bütçe ayırmanızda yararda var.