Saç Ekimi Seansları

Ücretsiz analiz ve fiyat alma formu

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon (gerekli)

İletiniz

Saç ekimi kafa bölgelerinde saç olmayan, kellik olan olan bölgelere, saçlı bölgelerden alınıp ekilmesine denir. Saç ekimi operasyonu cerrahi bir uygulamadır ve herkezin yapabileceği işlem değildir. Saç ekimi belli bir periyot içinde operasyon yapılan ve sıklıkla yapılan kesin sonuçlar alınarak teknolojinin önemli bir parçasıdır. Saç ekimi hastanın görsel ve psikolojik rahatsızlıklarında büyük katkıda bulunmaktadır.  Saç ekimin belli bir sıralaması ve belli bir takım aşamaları vardır. Saç ekimi işlemi gerçekleştirilirken yapılan ekim işlemin de cerrahın deneyimi, ortamın uygun ortam olması, çalışan sağlık ekibinin çok iyi olması saç ekimi sonrasın da alınacak neticenin çok iyi olmasını çok fazla etkilemektedir. Saç ekimi seansları kişiden kişiye değişmektedir. Saç alınan iki kulak arası dediğimiz bölgelerin saç çokluğuna ve azlığına göre seanslar değişmektedir. Saçların alınacak kısımda saç çokluğu oldukça önemlidir.

Çünkü saç alınan bölgenin saç ekimi operasyonu yapılacak bölgeye uyum sağlaması açısındanda önemlidir. Saç ekimi yapılacak bölgenin genişliğine göre saç ekimi seansı değişmektedir. Eğer saç alınacak kısmın yoğunluğu çok fazla ise seansın sayısını belirleyeceği gibi eğer alınacak kısım da saçlar çok fazla ise tek seansta 4000 saç tanesi alınır ve açık alana ekilir.

İki kulak arası dediğimiz bölgede saç yoğunluğu az ise bu bölgelerden saç alımı yarı yarıya düşebilmektedir. Saç ekimi yapılacak bölge belli bir az genişlikte ise tek seansta bile saç ekimi gerçekleşebilmektedir. Yani genel olarak bakıldığında saç ekimi yapılacak hastanın kellik durumuna göre saç ekimi seansı ve iyileşme süreci değişmektedir. Uzman cerrahlarımıza ve yılların bizlere vermiş olduğu deneyimlerle gönül ferahlığı ile lifehair saç ekim merkezimize başvurabilirsiniz.

Türkiyenin her şehrinden hastalarımızın Konya’ya geldiğinde otel masrafları merkezimiz tarafından karşılanacaktır. Detaylı bilgilendirmeiçin 0553 190 60 10  numarasını arayabilirsiniz.. Ayrıca saç problemi olan hastalarımıza ön muayene ücretsizdir.

Vegasacekimi.com olarak sonraki yazılarımızdan Kadınlarda saç ekimi makelesini okudunuz mu ?