Saç ekimi hizmeti

Ücretsiz analiz ve fiyat alma formu

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon (gerekli)

İletiniz

Saçlarınız da Seyrel mi var ? Saç Dökülmesi mi yaşıyorsunuz ? Vega Sağlık Grubunun saç ekimi hizmetinden yararlanabilirsiniz.
Saç Ekimi İçin : 0553 190 60 10 numarasını arayarak saç sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz.
sac-ekimi
Vega saç ekimi merkezi, Ankara da saç ekimi hizmeti vermektedir. Bunun yanı sıra başarıları ve kaliteli hizmeti sebebiyle Türkiye’den diğer illerden de hastalarına hizmet vermektedir. (Not: Ankara dışından gelecek olan hastalarımızın yolculuk ve konaklama masrafları firmamız tarafından karşılanacaktır.)
Saç Ekimi Hakkında Bilinmesi Gerekenler Saç ekimi konusunda merak edilen her şeyin işte cevabı..

Saç dökülmesinden dolayı problem yaşayanlar en kalıcı çözüm olarak saç ekimi yoluna başvurmaktadırlar.Saç ekimi yaptırmak isteyenlerin bu bilgileri dikkatle okumasını tavsiye ediyoruz.

Saç Ekimi Kimlere Yapılır?

Saç ekimi, erkek tipi saç dökülmesi görülen herkese yapılabilir. Erkek tipi saç dökülmesi genetik bozukluk olan kişilerde erkeklik hormonuna bağlı olarak görülmektedir.Saçları üreten hücreler, zamanla ölmektedirler. Böylece saç,ilk olarak güçsüzleşir,daha sonra büyümemeye başlar ve son evrede dökülür. Bu sorunu yaşayan kişilere saç ekimi en kesin ve kalıcı tedavi türüdür.

Saç Ekiminin Yaşı Var Mıdır?

Saç ekimi için yaş kriterinden çok saç dökülmesinin tipi belirleyicidir.Saç derisi görülür durumdaysa saç derisinin göründüğü bölge olması gerekenin yarısının altında olduğu anlamı taşımaktadır.Bu durumda saç ekimi tedavisi yöntemine başvurulmalıdır.

Saç Ekiminde Yaşın En Önemli Özelliği Nedir?

Saç ekiminde yaşın en belirleyici özelliği, saç dökülmesinin devam edip etmediğidir.Erkek tipi saç dökülmesi, bir ömür devam eden bir saç dökülmesinin yanında 39-40 yaşlarından sonra saç dökülme hızı yavaşlamaktadır.Bu sebeple 39-40 yaşının altında bulunan kişilerde saç ekimi uygulandığında saç dökülmesinin devam edebileceği ve hastanın daha fazla seansa ihtiyaç duyabileceği dikkate alınmalıdır.

Saç Ekimi Ne Kadar Sürer?

Saç ekim işlemi 3-5 saat arası sürmektedir. Saç ekimi sonrasında kişi çevresi tarafından saç ektirdiğinin öğrenilmesini istemiyorsa ortalama 15 günlük bir sürece ihtiyaç duyar.Ancak saç ekiminden sonra yaşanan kaygı beğenilmeme kaygısıysa sadece saç ekiminden iki gün sonra normal hayata dönülebilir.

www.vegasacekimi.com