Saç Dökülmesi ve Tedavi Yolları

Ücretsiz analiz ve fiyat alma formu

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon (gerekli)

İletiniz

VEGA SAÇ EKİMİ MERKEZİ : 0553 190 60 10

Saç dökülmesi sorunu ile hiçbir insan karşılaşmak istemesede maalesef dünyanın her yerindeki milyonlarca kadın ve erkek bu tür sorunları hayatının bir bölünmünde karşı karşıya gelmektedir. Saç dökülmesi erkeklerde genellikle genetik faktörlere bağlı olarak kadınlarda ise hormonel  faktörlere bağlı olarak görülmektedir. Ayrıca stres, hastalıklar, beslenme gibi faktörler de saç dökülmesine direkt veya dolaylı olarak etki eden faktörlerdendir.

Fue Saç Ekimi

FUE yönetmi dünyada ve bununla paralel olarak Türkiye’de uygulanan en gelişmiş ve en doğal sonuçlar elde edilmesini sağlayan saç ekim yönetimidir.Tüm saç ekimi operasyonlarında olduğu gibi FUE yönetminde de saçlı bölgeden alınan canlı saç kökleri saçsız bölgelere kişinin doğal saç çıkış açısı ve yönü dikkate alınarak transfer edilmektedir. Saç köklerinin sağlıklı bir şekilde alınabilmesi için köklerin alınacağı alandaki(çoğunlukla ense üstü bölge) saçların uzunluğu 1mm olacak şekilde kısaltılır.FUE yönetminde hastaya lokal anestezi uygulanır. Böylelikle lokal anestezik ilaç ile saç köklerinin alınacağı bölge ve ekim yapılacak bölge uyuşturulur.FUE yönetminde FUT yönteminden farklı olarak saç kökleri derinin kök seviyesinden özel panç, mikro motor ya da günümüzün son teknolojisi olan saç ekim robotu ile teker teker çıkarılır. FUE yönetminde neşter kullanılmaz, dikiş atılmaz. Bu sebeple köklerin alındığı bölgede hiçbir şekilde gözle görülür bir iz kalmaz.

Türkiyenin her şehrinden hastalarımızın Konya’ya geldiğinde otel masrafları merkezimiz tarafından karşılanacaktır. Detaylı bilgilendirme için 0553 190 60 10 numarasını arayabilirsiniz.. Ayrıca saç problemi olan hastalarımıza ön muayene ücretsizdir.