VEGA SAÇ EKİMİ İLETİŞİM

Telefon: 0312 472 1817 (Ankara merkez)
Gsm: 0553 190 6010 ( 7/24 Destek ve whatsapp resim gönderme hattı)
Uzmanlarımızla iletişime geçmek için 0553 190 6010 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Sizin için yapılması gerek işlemleri öğrenmek, fiyat almak, randevu oluşturmak veya diğer konularda bilgi almak istiyorsanız whatsapp (Ankara saç ekimi) üzerinden 0553 190 6010 numaralı telefona saçınızın açıklık olan kısmının resmini gönderebilirsiniz. Böylece daha hızlı ve net bilgi verebiliriz. Tarafımızdan aranarak bilgilendirilmek isterseniz İletişim Formunu doldurmanız yeterli. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Vega Sağlık Grubu ve Saç ekimi hakkında bilgilendirme.

Vega Sağlık Grubu Ankara saç ekimi ile hizmet hayatına başlayıp, farklı illerde de şubeleri olan saç ekim merkezidir. Yılların verdiği tecrübeyle, profesyonel kadrosuyla, önce Ankara sonrasında ise Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezi olmayı hedefler. Ekibimiz bugüne kadar binlerce başarılı operasyona imza atmıştır. İşlemler hastane ortamında, doktor kontrolünde ve sağlık personelleriyle gerçekleştirilmektedir. Saç problemlerinin çözümlerine yönelik yenilikleri takip eden, dünya genelinde kullanılmaya başlanmış teknolojileri ülkemize getiren Vega her işlem yapılacak hastaya, ilk günki heyecan ve titizlikle işlem yapmayı ilke edinmiştir.

Saç ekimi nedir?

Saç ekimi; Saç problemi olan insanların, ense bölgesinden yani neredeyse hiç dökülmeyen ve güçlü bölgelerindeki saçların, saç dökülmesi olan bölgeye taşınması işlemidir. Saç ekimiyle hastaya yine kendi saçları nakledildiği için doğal bir görünüm elde edilebiliyor. Ense bölgesinden alınan greftler, taşındığı yerde verimliliğe göre 2 veya 3 kök olarak çıkıyor. Böylece daha fazla kısmı kapatabilme şansımız oluyor. Saç ekimi yapılabilmesi için önemli olan şeyler, öncelikle hastanın donör (verici) bölgesi dediğimiz ense bölgesinde dökülme olmamalı ve verimlilik fazla olmalı. Ayrıca, kafanın ön ve tepe bölgesi tamamen açılmış olmamalı. Böyle durumlarda ne yazıkki sıkı bir işlem yapılamıyor. Sizin saç dökülme tipiniz saç ekimi için müsait olup olmadığını net olarak belirtebilmemiz için ya hastanemize gelmeniz gerekiyor veya Whatsapp ile yukarıda belirttiğimiz telefona resim göndermeniz gerekli. Resim görmeden net birşey söyleyemiyoruz. Firmamız prensipler gereği, çok aşırı açıklığı olan hastalara işlem yapmamaktadır. Açıklığın çok fazla olduğu durumlarda istenilen sonuç elde edilemiyor. Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezi olmayı hedefleyen firmamız, kötü sonuçlar almamak adına saç ekimine uygun olmayan hastalara işlem yapmamaktadır. Genelde aşırı açıklığı olanlar için protez saç öneriyoruz. Varsayımlar üzerine konuşmamak adına, resim göndermenizi tavsiye ederiz. Resim gönderen hastalarımıza uzmanlarımız aynı gün içerisinde  geri dönüş yaparak işlemin yapılabilirliğini, nasıl bir yol izlememiz gerektiğini ve diğer detayları anlatır.

Saç dökülmesine karşı PRP (Kök Hücre Tedavisi)

Saç dökülmesi sorunu yaşıyorsanız, saç kökleriniz cansızlaştıysa Prp tedavisi ile saç köklerinizi güçlendirebiliriz. PRP, halk arasında kök hücre tedavisi olarak bilinir. Kanınız alınarak, bir takım işlemlerden geçirilerek yeniden saç köklerinize enjekte edilir ve saç kökleri daha sağlıklı ve güclü bir hal alır. Ayrıca Prp’yi saç ekimi sonrasında her müşterimiz için uyguluyoruz. Böylece geriye kalan saçlarınızın dökülmesi duruyor ve yeni ekilen saçlarınız daha güçlü ve daha gür bir şekilde çıkıyor.

Saç ekimi fiyatları

Firmamız saç ekiminde tek bir fiyat politikası izlememektedir. Bunun sebebi, herkesin saç dökülme tipi, açıklık oranı ve yapılacak işlemi farklıdır. O yüzden, kişiye özel işlem ve kişiye özel fiyatlandırma politikası ile hareket ediyoruz. Sizin işleminizin ne kadara yapılacağını öğrenmek için, 0553 190 6010 numaralı telefonumuza resim göndermeniz yeterli. Uzmanlarımız gün içerisinde gerek fiyatlandırma gerekse diğer konularla ilgili bilgi verecektir.

İLETİŞİM FORMU

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon (gerekli)

İletiniz

Saç dökülmesi nedenleri

Saç Dökülmesi

 

Hayatımızın vazgeçilmezleri vücudumuzun olmazsa olmazlarıdır saçlarımız.

Hayatımızı belirleriz onlarla. Kızın kestiririz üzülünce boyarız.  Girilen ortamlara göre de şekil verir ya da ciddiyet için onlardan vazgeçeriz.

Fakat yaş ilerledikçe anlaşılır aslında saçın kıymeti. Gençken uğraşıp şekilden şekle sokulan saç zaman içerisinde küsebilir. Tıpkı kaşlarınız gibi. Gençlik yıllarında kimseyi dinlemez iken dökülen saçlara çözüm arayışı için herkes dinlenilir hale gelir.

Saç dökülmesi nedenleri arasında öncelik ile gençlik yıllarında kullanılan jöle diye adlandırılan maddelerin çok büyük etkisi vardır. Zira içindeki kimyasal dolasıyla o zamanların genleri şimdilerin orta yaş dönemin ki kitleyi oluşturmak da ve en çok da bu kişiler şikâyet etmekte bu durumdan.
Jölenin içindeki kimyasallar saç köklerine oldukça zarar verdiği gibi saçın küsmesinde büyük önem taşımaktadır. Bunun yanı sıra tabii ki de stres çok etkili saç dökülmesinde.

Gün içerisinde hayatımızda o kadar çok stres yapıyoruz ki aslında farkında değiliz. Okul ve sınav hayatı ile başlayan bu stres yaş ilerledikçe farklı boyutlar alıyor. İş hayatı, aile ve ilişkiler de işin içerisine girince stres aslında gündelik hayatın bir parçası haline geliyor ve bu vücutta sorunlara neden oluyor. Aşırı stres çeşitli hastalıklar getirse de aslında en çok görüleni saç dökülmesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Eğer ki önem alınmazsa sonucu kelliğe kadar ilerlediği günümüzde oldukça sık görülmektedir.

Saç dökülmesi nedenleri arasında tabii ki beslenme de yer almaktadır. Günümüzde ki hazır yiyecekler saç sağlığı açısından hiç de sağlıklı besinler sayılmaz iken uzmanlarda bunu doğrulamaktadır.

Beslenmenin yanı sıra bayanların oldukça sık kullandığı ve güzellik uğruna sürekli fön çektirdikleri saçlarına dikkat etmediklerinde dolayı da saç dökülmesi yaşanır. Zira saç diplerine uygulanan ısı oldukça fazla yoğun olduğu gibi saç kökleri kurutmaktadır. Bazı kuaförler ısıyı fazla kullanıp saç diplerini de yakabilmektedirler. Sürekli çekiştirilen saç ve işlem gören saç derisi buna dayanamaz ve dökülmelere başlar.  Tüm bunların yanı sıra saça uygulanan boyaların da masum olduğu söyler isek sizlere yalan söylemiş oluruz. Doğal denilse bile aslında içinde renklendirici bulunan her ürün kimyasal nitelik taşımaktadır. Özellikle de saç rengini açma işlemlerinde saç kadar saç derisi de oldukça zarar görmektedir. Ve saç zamanla gözle görülür şekilde azalmaktadır.

Saç dökülmesi nedenleri arasında sıkça karşılaşılanlardan biri de kepek problemidir. Kepeğin neden olduğu kaşıntılar sonucunda direk olarak saç diplerini kaşırsınız ve bu da saç dökülmesine neden olur. Aynı zaman da kepek saç derisinin nefes almasını önler ve bu da zaman ile nefes almayan köklerin saç tellerini bırakmasına neden olur.

Bunların yanı sıra tıbbi sorunlarınız da olabilir kullandığınız ilaçların yan etkileri sonucu da saçlarınızdan olmuş olabilirsiniz. Ne olursa olsun bir uzmana danışmadan karar verip herhangi bir ilaç ya da tedavi yönetimine girmeyiniz. Saç dökülmesinin en hızlı ve sağlam yolu saç ekimi işlemidir. Uzmanlardan görüş almak için  0533 190 60 10 no lu telefonu arayabilirsiniz. Yine whatsapp aracılığıyla bu numaradan sorunlu bölgenizin resmini göndererek, uygulanabilecek teknikler hakkında bilgi, fiyat bilgisi ve randevu işlemlerini de kolaylıkla sağlayabilirsiniz.