VEGA SAÇ EKİMİ İLETİŞİM

Telefon: 0312 472 1817 (Ankara merkez)
Gsm: 0553 190 6010 ( 7/24 Destek ve whatsapp resim gönderme hattı)
Uzmanlarımızla iletişime geçmek için 0553 190 6010 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Sizin için yapılması gerek işlemleri öğrenmek, fiyat almak, randevu oluşturmak veya diğer konularda bilgi almak istiyorsanız whatsapp (Ankara saç ekimi) üzerinden 0553 190 6010 numaralı telefona saçınızın açıklık olan kısmının resmini gönderebilirsiniz. Böylece daha hızlı ve net bilgi verebiliriz. Tarafımızdan aranarak bilgilendirilmek isterseniz İletişim Formunu doldurmanız yeterli. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Vega Sağlık Grubu ve Saç ekimi hakkında bilgilendirme.

Vega Sağlık Grubu Ankara saç ekimi ile hizmet hayatına başlayıp, farklı illerde de şubeleri olan saç ekim merkezidir. Yılların verdiği tecrübeyle, profesyonel kadrosuyla, önce Ankara sonrasında ise Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezi olmayı hedefler. Ekibimiz bugüne kadar binlerce başarılı operasyona imza atmıştır. İşlemler hastane ortamında, doktor kontrolünde ve sağlık personelleriyle gerçekleştirilmektedir. Saç problemlerinin çözümlerine yönelik yenilikleri takip eden, dünya genelinde kullanılmaya başlanmış teknolojileri ülkemize getiren Vega her işlem yapılacak hastaya, ilk günki heyecan ve titizlikle işlem yapmayı ilke edinmiştir.

Saç ekimi nedir?

Saç ekimi; Saç problemi olan insanların, ense bölgesinden yani neredeyse hiç dökülmeyen ve güçlü bölgelerindeki saçların, saç dökülmesi olan bölgeye taşınması işlemidir. Saç ekimiyle hastaya yine kendi saçları nakledildiği için doğal bir görünüm elde edilebiliyor. Ense bölgesinden alınan greftler, taşındığı yerde verimliliğe göre 2 veya 3 kök olarak çıkıyor. Böylece daha fazla kısmı kapatabilme şansımız oluyor. Saç ekimi yapılabilmesi için önemli olan şeyler, öncelikle hastanın donör (verici) bölgesi dediğimiz ense bölgesinde dökülme olmamalı ve verimlilik fazla olmalı. Ayrıca, kafanın ön ve tepe bölgesi tamamen açılmış olmamalı. Böyle durumlarda ne yazıkki sıkı bir işlem yapılamıyor. Sizin saç dökülme tipiniz saç ekimi için müsait olup olmadığını net olarak belirtebilmemiz için ya hastanemize gelmeniz gerekiyor veya Whatsapp ile yukarıda belirttiğimiz telefona resim göndermeniz gerekli. Resim görmeden net birşey söyleyemiyoruz. Firmamız prensipler gereği, çok aşırı açıklığı olan hastalara işlem yapmamaktadır. Açıklığın çok fazla olduğu durumlarda istenilen sonuç elde edilemiyor. Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezi olmayı hedefleyen firmamız, kötü sonuçlar almamak adına saç ekimine uygun olmayan hastalara işlem yapmamaktadır. Genelde aşırı açıklığı olanlar için protez saç öneriyoruz. Varsayımlar üzerine konuşmamak adına, resim göndermenizi tavsiye ederiz. Resim gönderen hastalarımıza uzmanlarımız aynı gün içerisinde  geri dönüş yaparak işlemin yapılabilirliğini, nasıl bir yol izlememiz gerektiğini ve diğer detayları anlatır.

Saç dökülmesine karşı PRP (Kök Hücre Tedavisi)

Saç dökülmesi sorunu yaşıyorsanız, saç kökleriniz cansızlaştıysa Prp tedavisi ile saç köklerinizi güçlendirebiliriz. PRP, halk arasında kök hücre tedavisi olarak bilinir. Kanınız alınarak, bir takım işlemlerden geçirilerek yeniden saç köklerinize enjekte edilir ve saç kökleri daha sağlıklı ve güclü bir hal alır. Ayrıca Prp’yi saç ekimi sonrasında her müşterimiz için uyguluyoruz. Böylece geriye kalan saçlarınızın dökülmesi duruyor ve yeni ekilen saçlarınız daha güçlü ve daha gür bir şekilde çıkıyor.

Saç ekimi fiyatları

Firmamız saç ekiminde tek bir fiyat politikası izlememektedir. Bunun sebebi, herkesin saç dökülme tipi, açıklık oranı ve yapılacak işlemi farklıdır. O yüzden, kişiye özel işlem ve kişiye özel fiyatlandırma politikası ile hareket ediyoruz. Sizin işleminizin ne kadara yapılacağını öğrenmek için, 0553 190 6010 numaralı telefonumuza resim göndermeniz yeterli. Uzmanlarımız gün içerisinde gerek fiyatlandırma gerekse diğer konularla ilgili bilgi verecektir.

İLETİŞİM FORMU

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon (gerekli)

İletiniz

Saç çizgisi nasıl olmalıdır

Saç çizgisi nasıl olmalıdır nasıl belirlenmelidir ?

Saç ekimi işlemi sırasında dikkat edilmesi gereken unsurlardan saç çizgisini doğal olmasını sağlamaktır. Saç Ekimi öncesinde saçın çizelgesini iyi belirlenmediğinde kötü sonuçlar elde edilebilir. Kötü bir ekim sonucu hasta memnun kalmaz.

Saç çizgisini tanımlayacak olursak anlımızla saçımızın birleştiği yerdir.Doğal bir görünüm kazanmak için saç çizgisinin dikkatli bir şekilde çizilmesi  lazım.

Saç çizgisine karar verirken bir cok noktaya dikkat edilmesi lazım. Saçın dökülmesinin hala devam edip etmediği ve genişliği göz önünde bulundurulmalıdır. Saç ekimi işlemi saçta açılacak deliklere yapılacaktır. Ekilen köklerin yönü saçın doğal çıkması için dikkat edilmeli gereken bir unsurdur.Saçlar ters yöne ekim yapıldığında çim adam tarzında bir saçınız olur.

Saç ekim sırasında kişinin cilt yapısına göre alet kullanılır.Hastaya muayene sırasında saçın çizelgesi gösterilir ve onayı alınır.Herkein kafa yapısı farklı olduğu için kişiye özel saç çizelgesi çizilmelidir.Saç çizgisi çizerken başlangıç ve bitiş noktası iyi belirlenmelidir.İşlem sonucunda oluşucak faktörleri hastaya ilk baştan anlatılmalıdır.

Ekim işlemi sırasında çizelgenin iyi olmaması ve saçların ters yöne ekilmesi kötü sonuçlar çıkarır.Dönülmeside cok zor bir durumdur.Bu kötü sonuçları elde etmemek için iyi bir uzman tarafından yapılmalıdır.

Saç Çizgisinin Oluşturulması:

  1. Saç çizelgesini oluştururken kişinin istekleri göz önünde bulundurulmalıdır.Ekim işlemi sırasında iyi bir ekim için greflerin miktarına dikkat edilmelidir.Hastanın yaşı ve rahatsızlığı olup olmadığınada dikkat edilmelidir.
  2. Sağlıklı bir ekim için kanalların iyi açılması şarttır.Açılan knaların greflerin çapında olması gerekir.
  3. Açılan kanallar dökülen saçların yönüne doğru açılması gerekir.Saç ekim sırasında bütün saçın doğru yöne ekilmesi gerekmektedir.
  4. Kanal açan silindirik aletler farklı mm.’lerdedir.. Çünkü saç köklerinin uzunluğu ve çapı kişiden kişiye değişmektedir. Bu yüzden kişiye özel çalışma yapılması lazımdır.

Saç çizgisi ekimin doğal olup olmadığını sac ekiminin belli olmamasını sağlamak için önemli bir aşamadır.Bu yüzden saç çizelgesi iyi bir uzman tarafından yapılmalıdır.
Erkeklerde saç çizelgesi farklıdır.Hafif V şeklinde bir saç çizelgesi vardır.Başarı bir ekim sırasında bu V şeklini vermeye dikkat edilmelidir.