Rize Saç Ekimi

Rize de saç ekimi için en iyi merkez.

Saç ekimi bilgi için 0553 190 6010 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Ücretsiz analiz ve fiyat alma formu

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon (gerekli)

İletiniz

Saç problemi olan Rizedeki hemşerilerimiz müjde! Artık Rize de saç ekimi yaptırabilir, saç probleminize kökünden çözüm bulabilirsiniz. Saç ekimi işlemlerimiz uzman ellerle, hastane ortamında ve doktor kontrolünde yapılmaktadır. 18 Yıllık firma geçmişi, teknolojiyi güncel bir şekilde takip eden, Fue yöntemini kullanarak sıkı, ameliyatsız, yarasız, dikişsiz işlemlerle saç probleminizi çözüyoruz.

trabzon-sac-ekim-merkezi

Rize saç ekimi

Rize saç ekimi için ve civardaki diğer illerden saç ekimi yaptırmak isteyen hastalarımız için Vega saç ekimi iyi bir alternatif olabilir. Ekibimiz ekim yoğunluğuna göre merkez il seçerek, çevre illerdeki saç problemi olan hastaların sorunlarına da burada çözüm üretiyor. Eğer ki Rize ye yakın bir ilden saç sorununuzu gidermemiz için rizeye gelecek olursanız saç ekim sürecinde konaklama masraflarınız firmamız tarafından karşılandığı için, sanki kendi oturduğunuz yerde saç ekim yaptırmışsınız gibi hatta daha makul fiyatlara hizmetimizden yararlanabiliyorsunuz. Saç ekimi sürecinde en önemli konulardan birisi de doğru merkez seçimidir. Doğru merkezi ararken, bizimle karşılaşmanız doğru merkezi bulabilmenizi sağladığını düşünüyoruz. Yanılmadığımızı görmek adına, bizi arayarak uzmanlarımızdan en azından bilgi alabilirsiniz.

Rize saç ekim işlemi ne kadar sürüyor?

Saç ekiminde 1 seans ortalama 4 ile 6 saat arasında sürüyor, merkezimize geldiğiniz aynı gün içerisinde saç ekimi tamamlanmış olacaktır.

Saç ekimi nasıl yapılıyor?

Ameliyatsız saç ekimi, gelişmiş Fue yöntemi kullanılarak yapılıyor. Saç kökleri ense bölümünüzden alınarak, dökülme olan kısma ekim yapılıyor. Saç ekiminden sonra saç güçlendirme PRP hizmetiyle hem saç ekimi tamamen duruyor, hemde ekim yapılan kısımda da saçlarınıza kavuşuyorsunuz.

Saç ekimi fiyatlarınız ne kadar?

Saç ekimi fiyatlarımız, uygulanan seans’a kaç kök ekildiğine göre değişiyor. Genel geçer bir fiyat değil, kişiden kişiye fark eden açıklık oranı, açık olan bölgenin genişliği gibi etkenler fiyatların belirlenmesinde rol oynuyor. Sizin işleminizin ne kadara yapılacağını öğrenmek istiyorsanız 0553 190 6010 numaralı telefona whatsapptan resim göndermeniz yeterli. Resim gönderirken, kafanızın ön bölgesi, başka açıklık olan bölge varsa orası ve ense bölgenizin resimlerini göndermeniz gerekli.

Rize Saç Ekimini kim yapıyor ve nerede yapılıyor?

Saç ekiminde 18 yıldır aktif olarak hizmet veren uzmanlarımızca, profesyonel ellerle ve doktor kontrolünde gerçekleşiyor. Rize ve çevresi Trabzon, Artvin, Ordu, Giresun Bayburt, Gümüşhane gibi illerden merkezimizde işlem yaptırabilirsiniz. Yol ve konaklama masraflarınız firmamız tarafında karşılanıyor. Karadeniz bölgesinde olan bir diğer merkezimiz hakkında bilgi almak için Trabzon saç ekimi başlığımızı okuyabilirsiniz. Detaylı bilgi ve saç ekimi için 0553 190 6010 Arayabilirsiniz. İyi günler.