PRP (Platelet Rich Plasma) Nedir?

Saç derisini yenilemek, onarmak ve güçlendirmek için kullanılmak amacıyla kandan alınan materyallerdir. Hastadan 10-20 ml kan çekildikten sonra özel santrifüj ve mikrofiltreleme yöntemleriyle alyuvarlar kandan ayrılarak trombosit (platelet) ve akyuvarlar gibi zengin plazma materyalleri elde edilir. Trombositler zarar görmüş bir dokuyla etkileşime geçtikleri anda aktive olarak doku onarıcı birçok etmen salgılar. Böylece zengin materyaller saç kaybını önlemeye yardımcı olduğu gibi saç ekimi sonrasında iyileşme sürecini de oldukça kısaltır. Ankara Saç ekimi hizmeti sonrasında her hastamız için hem yeni saçların iyi tutması, hemde eski saçların dökülmesinin durması adına bir seans PRP hizmetini ücretsiz olarak uyguluyoruz.

Prp Uygulaması ne zaman fayda gösterir ? 

Ankara PRP, uygulandığı anda etki etmeye başlayarak genel cilt sağlığı bağlamında olumlu değişimlere sebep olmaya başlar. Bu süreçte cilt üzerinde olumlu etkiler ilerleyen seanslarda artarak devam eder. Saç ekimi seanslarında 6 ila 8 seans arasında prp uygulaması yapılması gerekmektedir. Ortalama 2-4 ay arası süreçte maksimum etki gözlenir.
PRP Destekli Saç Ekimi Nasıl Yapılır?

Hekiminiz sizden aldığı kanı gerekli evrelerden geçirir ve sonra elde ettiği PRP’yi saç köklerine çok ince uçlu iğnelerle enjekte eder. Tüm işlem neredeyse 30 dakika içerisinde tamamlanır. Uygulanan bölgede doku gelişmesi başlar, zarar görmüş zayıf kıl kökleri onarılır ve bu köklerden yeni ve güçlü saçlar oluşmaya başlar. Hem kadınlar hem de erkekler için oldukça tatmin edici sonuçlar doğuran bir uygulamadır. Mikromotor yöntemiyle ekilen saçlardan, bir diğer değişle Mikrofue tekniğiyle ekilen saçlardan en iyi sonuçlar elde edebilmek için saç ekiminden sonra uygulanması önemle tavsiye edilir.

( PRP Destekli Saç Ekimi ) PRP’nin avantajları nelerdir?

Ürün, hastanın kendi kanından elde edildiği için vücudun maddeyi reddetmesi, kan yoluyla hastalık bulaşması veya alerji gibi sıkıntıların çıkması mümkün değildir.

* Ürünün içeriği sayesinde uygulanması sırasında iğnenin neden olduğu hasar kısa sürede iyileşir.
* Yeni kolajen üretimi ve yeni damar gelişmesi sağlanır.
* Dokulardaki hasarlar giderilir ve yeni dokular içerdiği büyüme maddeleri sayesinde oluşmaya başlar.
* Ayrıca hormonlar vitaminler gibi birçok besleyici faktöre sahip ve oldukça kolay bir şekilde uygulanır.

PRP Fiyatları ne kadar, kaç seans prp yapılmalıdır ?

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki Ankara Saç Ekimi hizmetimizden yararlanan müşterilerimiz için PRP tedavisini ücretsiz olarak uyguluyoruz. Saç ekimi yaptırmadan sadece Prp desteği almak isteyenler ise bize ulaşmaları halinde fiyatlarla ilgili bilgi veririz. Prp yapılmasını istenilen bölge ve alınacak seans adedi ücretlendirmeyi etkileyen etkenlerden bazıları. Bu sebeble öncelikle doktor muayenesi ve tedavi içeriğinin belirlenmesi gerekmektedir. PRP fiyatlarını uygulama yapılacak bölge, tedavinin genel durumu, uygulanacak PRP miktarı gibi sebebler PRP fiyatlarını belirleyebilir.

Vega firması olarak  Ankara PRP fiyatlarında  yıl sonuna kadar KAMPANYA başlatmıştır. Bu konuda detaylı bilgi ve randevu için 0 (312) 472 18 17  veya 0 (553) 190 60 10  numaralı telefonları arayabilirsiniz.