Mersin Saç Ekimi Merkezi

Ücretsiz analiz ve fiyat alma formu

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon (gerekli)

İletiniz

Mersin Saç Ekimi : Günümüze saç sorunu yaşayanlar artık çözüm olarak saç ekimi’ni tercih ediyor. Saç dökülmesi gerçekten psikolojik ve fiziki olarak insanlarda rahatsızlık oluşturabiliyor. Bu şikayetler  kimi zaman yaş ve cinsiyet ayrımı yapmadan  rahatsız edici düzeyde olabiliyor. Saç dökülmesinin sebepleri aileden gelen genetik dökülmeler , yüksek derecede kilo alımı, düzensiz kilo verilmesi, kadınlarda hamilelik, emzirme dönemi , ilaç kullanımlarının yan etkileri, ve yaş ilerlemesi olabilmektedir. Saç dökülme nedenleri hakkında insanlar zaten birazda olsa bilgilidir.

Mersin Saç Ekimi

Ancak saçlarının dökülmesini önlemek konusunda sıkıntı yaşarlar. Kulaktan kulağa duyma olarak bazı bitkisel ilaçlarda çözüm aramaya kalkarlar. Fakat bu bitkilerin ne kadar sağlıklı ve zararlı olduğu tartışılır. Teknolojinin ilerlemesiyle artık kellik dönemi tarihe karışmaktadır. İnsanlar artık saç ekim merkezlerini tercih etmektedirler.

en iyi saç ekim merkezi

en iyi saç ekim merkezi

Gayet hijyen, ameliyathane ortamına uygun, uzman doktorlar sayesinde gönül rahatlığıyla hiçbir acı  çekmeksizin  saç ekimi operasyonuna girebilirler. Saç ekimi,  hastanın iki kulak arası dediğimiz dökülmeye karşı bölgelerden saçları alınarak dökülmüş bölgeye nakledilmesi ile ortaya çıkan estetik operasyondur.

Saçın tam olarak alındığı bölgeler yan ve başın arka kısmındadır. Bu bölgelerdeki saçlar bireyin ömür boyu hayatında kalır ve asla dökülmez. Bu bölgelerden alınan saçlar yerlerinden çıkarılıp ekildikten sonra kesin olarak herhangi bir dökülme yaşanmaz. Bu bölgelerden alınan saçlar dökülmemeye kodlandığı için saç ekimi yapılmış bölgeye nakledildikten sonra düzenli bir biçimde çıkar ve hayatınız boyunca o saçlarla yaşarsınız. Saç gelişimi sizin nasıl beslendiğinize bakmaktadır.

mersin Saç Ekimi merkezi

mersin Saç Ekimi merkezi

Eğer ki düzenli bir şekilde beslenme ve koruma sağlıyorsanız saçlarınız dökülmeye karşıdır. Türkiyenin her şehrinden hastalarımızın ANKARA veya ADANA ‘ya geldiğinizde otel masrafları merkezimiz tarafından karşılanacaktır.

Mersin saç ekimi için detaylı bilgilendirme için 0553 190 60 10 numarasını arayabilirsiniz.
Ayrıca saç problemi olan hastalarımıza ön muayene ücretsizdir.