Manisa Saç Sakal Ekimi

Manisa Saç Ekimi

Ücretsiz analiz ve fiyat alma formu

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon (gerekli)

İletiniz

Manisa Saç ve bıyık ekimi : erkek kimliğinin belirtilerinden en önemli faktörlerdendir ve olmaması kişide ciddi sosyal olarak sorunlar yaşatabilmektedir. Bıyık ve sakalın hiç olamaması, seyrek olması, bazı bölgelerde çıkıp bazı bölgelerde çıkmaması, saçkıran, yanık izi gibi sebeblerle dökülmesi de cildinizde estetiklik olarak sorunlar çıkartabilmektedir. Erkeklerin yanak ve üst dudakta bulunan kılların çıkmamasının, seyrek olmasının kesin tedavisi bıyık ve saç ekimiyle aşılmaktadır.Kötü yapılmış bir bıyık ekimi kişiyi mutlu edeceğine ekim yaptırdığına pişman dahi edebilir bu sebeple ekim yaptıracak kişi ekim yapacak doktora mutlaka sormalı,olumlu ve tatmin edici yanıt almalıdır.

Manisa Bıyık ekim merkezlerinde yerine ekilecek saç kökleri, kellik tedavisindeki gibi enseden alınmaktadır. Bunun için, ensenin yukarısından fue yöntemi ile 0,6mm punchlar ile tek tek saç kökleri alınmaktadır. Mümkünse sakalın gereksiz boyun alanlarından alınan kökler ekilmelidir çünkü sakal kılları bıyık kıllarının yapısıyla aynıdır.

2-3 kök içeren greft şeklinde ekilmesi halinde tıraş olunduğunda ciltte çok çirkin görünen demet şeklinde bıyık görünümü olur.Bu nedenle ekim sıklığı, beslenmelerini sağlayacak kadar olmalıdır.Bıyık ekimi müdahalesinden sonra ilk 3 gün yüzünüzün çok iyi korunması gerekmektedir. Tahriş ve zedeleme gibi olumsuz davranışlarda kesinlikle uzak durmalısınız. Bıyık ve sakal ekiminden sonra cildinizde oluşabilecek kızarıklıklar kanamalar olabilir korkmanıza gerek yok tamamen doğaldır.Bu kızarıklıklar kabuklaşmaya başlayacak ve 1 hafta sonra ise pembeleşerek iyileşmeye devam edecektir. Manisa saç ekimi yapıldıktan sonra derinizde kabuklaşmaya karşı verdiğimiz kremleri nazik bir şekilde sürmenizi ihmal etmeyiniz.

Türkiyenin her şehrinden hastalarımızın Ankara ve Konya’ya geldiğinde otel masrafları merkezimiz tarafından karşılanacaktır.

Detaylı bilgilendirme için 0553 190 60 10  numarasını arayabilirsiniz.. Ayrıca saç ve sakal problemi olan hastalarımıza ön muayene ücretsizdir.