Konya Saç Ekimi

Ücretsiz analiz ve fiyat alma formu

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon (gerekli)

İletiniz

Saç insan yaşamında birçok bölümde yer almaktadır. Bireyler saçlarına çeşitli şekiller vererek onları canlandırmaya çalışmaktadır. Son zamanlarda renkli saçlar birçok ülkede olduğu gibi bizde de moda olmuştur. Ancak insanlar saçlarına güzellik anlamına yaptıkları bu boyalar saçların doğal yapısına zarar vermektedir. Konya saç ekimi bu konuda çeşitli yazılar ve resimler paylaşmıştır. Sadece Konya’da hizmet vermeyip tüm Türkiye’de hizmet vermekteyiz. Saçların yapısında kök hücreden itibaren sağlam bir yapısı vardır. Ancak gün geçtikçe azalmalar ve kayıpların başlamasına saç dökülmesi adı verilmektedir. Saç ekimi Konya olarak doğal ürünler ve kremlerle saçların beslenmesi gerektiğini vurgulamıştır.

Konya saç ekim merkezi ile sizlere uzun zamandır profesyonel kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Ekibimizde bulunan tüm personellerimiz gerekli eğitimlerini tamamlamış ve sertifikalandırılmıştır. Ayrıca sizler de Türkiye’nin her yerinden bizi arayarak sormak istediğiniz tüm soruları sorabilirsiniz. Firmamıza ulaşmak isterseniz 0553 190 6010 numaradan arayabilir uzmanlarımızla iletişim kurabilirsiniz. Sizler için daha yararlı olacağını düşündüğümüz için WhatsApp uygulaması yoluyla da fotoğraf ve video paylaşımı yapabilirsiniz. Aklınıza takılan tüm soruların cevabını en kısa sürede uzmanlarımızın alabilirsiniz. Bilgi alabileceğiniz konular saçınızda oluşan dökülmeler, yaralar, fiyat ve ekim işlemleriyle ilgili tüm konularda bilgi alabilirsiniz.

konya-sac-ekimi

Konya saç ekim merkezleri ile ilgili uzun yıllardır süren çalışmalarımız Konya’da yaşayan halk tarafından da bilinmektedir. Türkiye’nin her yerinde bulunan saç ekim merkezlerimizin ilk şubesini Ankara’da açmıştık. Ankara saç ekimi ile ilgili yazımızı da okuyabilirsiniz. Burada bulunan halk ve çevre illerden gelen yoğun talepler sayesinde bugün sizlerle buluşabilmekteyiz. Kocaeli saç ekimi ile ilgili makalemize de bu yazıdaki paylaşacağımız link üzerinden ulaşabilir ve firmayı arayarak bilgi alabilirsiniz. Saç ekimi işlemleri arasında laboratuvar ortamında test edilen saç telleri bazı deri hastalıklarının oluşumunu önceden fark edilmesini sağlamıştır. Bu durumda çaresiz ve kötü hislere kapılmadan gerekli tüm işlemler de firmamız tarafından sağlanmaktadır. Mezoterapi denen yöntem ile oksijen tedavisi yapılmaktadır. Böylece deri canlandırılıp sorunlardan en kısa sürede uzaklaşabilmeniz sağlanmaktadır. Bu işlemler sonrasında özel şampuanlar ve kremler kullandırılmakta ve deri hastalığı engellenmektedir.

Konya saç ekimi yapan hastaneler konusunda da merakınızı gidererek sizi her konuda memnun ediyoruz. Saç dökülmeleri genetik olabildiği için doğuştan saç kayıpları yaşanabilmektedir. Bu konuda firmamız gerekli testler sonucunda gerekli saç ekimi tedavisini gerçekleştirmektedir. Saç ekim işleminde operasyon süresinde hiçbir ağrı ve sızı hissetmeden ameliyat sonrasında dikiş izi olmadan tamamlanmaktadır. Lokal anestezi yöntemi ile yapılan bu operasyonların yaklaşık olarak süresi 4 ile 6 saattir. Operasyon sonrasında günlük hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Baş bölgesinde kabuklanma ve kaşıntılar meydana gelebilir. Bunu da haftanın her günü saçlarınızı düzenli şekilde yıkayarak ve ovarak bu kabuklanmalardan kurtulabilirsiniz. Saç ekimi işlemi sonrasında saçlarınıza kavuşma süresi 5 aydır. Sizde firmamızı ziyaret ederek sorunlarınızdan temelli kurtulabilirsiniz.