Kocaeli Saç Ekimi

Ücretsiz analiz ve fiyat alma formu

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon (gerekli)

İletiniz

Saçlarınızın herhangi bir sebepten dolayı dökülmesinden sonra yapılan işleme saç ekimi denir. Kocaeli saç ekimi bu konuda Avrupa standartlarına uygun aletleriyle sizlere hizmet vermektedir. Kocaeli’nde olduğu gibi tüm Türkiye’de hizmet verdiğimizi gururla belirtir sizleri her türlü sorunuzla alakalı firmamıza bekleriz. Firmamızın her il ve ilçede şubesi bulunması dolayısıyla yaşadığınız saçla ilgili her sorun en kısa sürede çözüme kavuşacaktır. Saç ekimi haricinde kaş ve bıyık ekimi de yapılmaktadır. Saç ekimi fiyatları uygun olması ve titiz çalışmamız nedeniyle bölge halkı tarafından çok tutulmaktadır. Saç ekimi insan hayatında büyük bir yere sahiptir. Çünkü insanlar saçlarına verdiği önem ile tarz yaratabilmekte, güzelliğini ve zarifliğini buna bağlayabilmektedir. Saç kayıpları yaşandığı andan itibaren içine kapanır ve dünya ile irtibatını kesmesi saçın önemini bir kere daha vurgulanması gerektiğini göstermiştir. Saç dökülmesi sonucunda tüm yaşamda kopması bireye öz güven kaybı da yaşatmaktadır. Bu yüzden dolayı Kocaeli saç ekim merkezi bu konuda gerekli seminerleri düzenlemektedir.

kocaeli-sac-ekimi

Saç ekimi Kocaeli saç ekimi aşamasında öncelikle bireyin çözümsüz olmadığını kabul etmesini istemektedir. Çünkü her zaman için ilk tedavi bireyin kendisidir. Saç ekimi yapılmadan önce saçın arka ve yan kısımlarından alınan teller laboratuvar ortamında incelenmektedir. İnceleme sonucunda uzman kadromuz tarafından saçın sorunlu bölgesine ekim yapılması için hazırlıklar başlatılmaktadır. Saç kökleri normal oranda keratin denen güçlü bir yapı ile sağlamlaşmıştır. Ancak bireyin düzensiz beslenme, vitamin ve protein eksikliği ve genetik sorunlardan dolayı saç tellerinin zayıflamasıyla dökülmeler başlamaktadır. Saç telleri günlük olarak yaklaşık olarak 60 ile 100 tel arasında dökülmektedir. Birey saç tellerinin tek tek takibini yapamasa da banyodan sonra saç taraması sırasında çok yüksek oranda saçının döküldüğünü fark edebilir. Bu gibi durumda hemen bir doktora başvurulması gerekmektedir. Firmamıza 0553 190 6010 numaradan ulaşarak bu gibi durumlarda bilgi alabilirsiniz.

WhatsApp yoluyla göndereceğiniz fotoğraf ve videolar ile uzman ekiplerimiz tarafından sorunlu bölge ile tüm merak ettiklerinizin cevabına ulaşabilirsiniz. Kocaeli saç ekim merkezleri PRP uygulamasına çok önem vermektedir. Vücudun içerisinde bulunan sıvıdan alınarak tedavi sonrasında kabuklanma ve tahriş olmaması için saça enjekte edilmektedir. Saçın yapısı güçlü tutarak ona daha gür ve sağlam saç telleri kazandırmaktadır. Kilis saç ekim merkezleri ile ilgili tüm merak ettiklerinize sosyal medya ve buradan yayınlayacağımız linkten ulaşabilirsiniz. Kocaeli saç ekimi yapan hastaneler çevre il ve ilçelerden gelen misafirlere de hizmet vermektedir. Saç ekimi konusunda ilk firmamızı Ankara’da açıp hizmet hayatına burada başlanmıştır. Firmamızda Ankara saç ekim merkezi olarak tedavi olmak amacıyla gelen kişiler sadece erkekler değildir. Bu konuda da bayanlarında gün geçtikçe sorun yaşadığını belirtebiliriz. Bu yüzden dolayı kellik gibi bir sorunla karşılaşmamak için sizde firmamıza gelip saçlarınızla ilgili testlerinizi yaptırın ve kötü durumlarla karşılaşmayın.