Kilis Saç Ekimi

Ücretsiz analiz ve fiyat alma formu

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon (gerekli)

İletiniz

Kilis saç ekimi olarak saç dökülmesi sorunu ile karşı karşıya kalan tüm bireylerin yaşayabileceği tüm problemlerde uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Çözüm odaklı yapılan çalışmalarda olumlu sonuçlar alınmıştır. Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veren firmamız Kilis’te de hizmet vermektedir. Firmamızda saç ekimi haricinde sakal, kaş ve bıyık gibi sorunlardan da şikâyetiniz varsa bu işlemleri de layıkıyla yapmaktayız. Haftanın her günü dilediğiniz 0553 190 6010’dan firmamızı arayarak bilgi alabilirsiniz. Ayrıyeten WhatsApp uygulamamızla da fotoğraf ve video göndererek tüm merak ettiklerinizi sorabilir ve uzman kadromuzdan fiyatlar hakkında da bilgi alabilirsiniz. Saç ektirmek eskiden çok zahmetli olsa da günümüz teknolojisiyle zahmet olmaktan çıkmıştır. Firmamız bu konuda sıkıntı çeken bireylere detaylı şekilde anlatarak içlerini rahatlatmaktadır. Kilis saç ekim merkezi FUT tekniğinden sonra FUE tekniğini kullanmaya başlamıştır. FUT tekniğinden saçın arka tarafından sağlam olan kök hücreler tespit edilerek tek tek alınması ve sorunlu bölgeye nakledilmesi ile yapılmaktadır.

Ancak FUT tekniği eski zamanlarda kullanılıp ve düz bir şerit gibi işlem yapılması sebebiyle artık tercih edilmemektedir. FUE tekniğinde hem zamandan hem de işlemden en iyi verimi alabilmektesiniz. FUT tekniğinde olduğu gibi FUE tekniğinde de saçın arka ve yan kısımlarından alınan saç kökleri sorunlu bölgeye ekilmektedir. Operasyon süresi yaklaşık olarak 4 ila 6 saattir. Bu zaman dilimi içerisinde ilk olarak saç ekimi yapılacak bölge bazı testlerden geçirilir. Nakil olarak alınacak saç telleri laboratuvar ortamında incelenir. Uzman kadromuz tarafından plastik cerrah, lokal anestezi yapacak uzman ve hemşirelerimizle birlikte sorunlar giderilmektedir. Operasyon bitiminden sonra yaklaşık olarak 4 ay içerisinde verimli sonuçlar alınmaktadır. Kilis saç ekim merkezlerinde titizlik ve hassasiyete çok önem verilmektedir.  Saç ekimi yaptıracak kişiler sanki evindeymiş gibi rahat etmesi sağlanır. Saç ekimi Kilis konusundaki iddiamızı Ankara saç ekimi ile de sürdürmekteyiz.

kilis-sac-ekimi

Saç ekimi işlemleri ya da saç dökülmesi problemleri ile bize sadece erkekler değil sayısı hayli olan kadınlar da başvurmaktadır. Günümüz de bayanlarında iş hayatına atılması ve stres dolu yaşantılar olması sebebiyle bayanlarda da dökülmeler bir hayli çoğalmıştır. Ayrıyeten kendilerinin kullanmış oldukları kimyasal kozmetik ürünleri de saça zarar vermektedir. Maşa ve düzleştirici gibi sıcak aletler saç diplerinde ki tellerin kırılmasına ve kopmasına sebep olmaktadır. Bayanların kendilerine olan özgüveni sağlayabilmeleri için estetik anlamında da mücadele vermektedirler. Ama bunu yaparken saçlarına da krem ve düzenli şampuanlarla bakım yapmaları gerekmektedir.

Kilis saç ekimi yapan hastaneler konusunda da sizlere yardımcı olabilmek adına yukarıda da belirttiğimiz gibi çağrı merkezi personellerimiz sürekli sizlerin telefonunu beklemektedir. Sadece Kilis’te hizmet vermediğimizi bir kere daha belirtir sizleri firmamızı ziyarete bekleriz. Bunun yanında Kırşehir’de hizmet verdiğimiz kliniklerimiz olduğunu belirtir onlarla ilgili Kırşehir saç ekim merkezleri başlıklı yazımızı da paylaşılan linkten okuyabilirsiniz.