Kayseri Saç Ekimi

Ücretsiz analiz ve fiyat alma formu

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon (gerekli)

İletiniz

Saç türleri her ülkede ve milliyette farklılık göstermektedir. Kimi saçlar düz, dalgalı ve kıvırcıktır. Saç telleri günlük yaklaşık olarak 50 ila 100 tel arasında dökülmektedir. Saçlarınızın daha fazla döküldüğünüzü hissettiğiniz anda bir doktora başvurunuz. Çünkü saç tellerinin hızlı dökülmesinin ardından sonuç kelliğe kadar gitmektedir. Kayseri saç ekimi olarak kelliğin sonuçsuz olmadığını saç ekimi yöntemi ile tedavi edilebildiğini belirtmekteyiz. Saç kökleri çok sağlam yapıya sahiptir. Ama saç dökülmeleri bu sağlamlığın zamanla aşınmasıyla oluşmaktadır. Saçın yapısı çok farklı olduğundan dolayı özelliklerini ve sağlamlığını öğrenebilirsiniz. Uzman kadromuzla laboratuvar ortamında saç tellerinizi inceleyerek sizlere gerekli bilgileri sunmaktayız. Bu inceleme bir açıdan da uygulanacak tedavinin çeşidini de belirlemektedir. Her bireyin kendine ait bir saç modeli bulunmaktadır. Örgü modelleri, dalgalandırma, uzun saç ve çeşitli moda saçları bunlara verebileceğimiz örnekler arasındadır. Saç dökülmeleri yapısında bulundurduğu keratin maddesinin kaybını gücünü kaybederek dökülmeye başlar. Keratin maddesi tırnak yapısında da bulunmaktadır ve çok sert bir yapıya sahiptir.

kayseri-sac-ekimi

Saç dökülmeleri birçok nedene bağlı olarak gerçekleştirmektedir. Bunlardan örnek vermek gerekirse bireyin yaşını almış olması, stresli iş yaşantısı ve aile yaşantısı, yanlış şampuan kullanımları, genetik faktörler vb. nedenlerdir. Kayseri saç ekim merkezi olarak bu tarz sorunların sizlerin hayatınıza etki etmemesi için seminerler düzenlemekte ve sizleri bilinçlendirmekteyiz. Yıllardır hizmet verdiğimiz bu sektörde her zaman paradan daha önemli tuttuğumuz sağlık konusunda yatırım yapmaktayız. Çalışma saatlerimiz ve merkezlerimiz her bölgede eşit olarak ve ulaşım bölgelerinde olmaktadır. Uzman kadrolarımız sizlere gerekli olan tüm desteği sağlamaktadırlar. Firmamıza 0553 190 6010 numarası ile iletişim sağlayabilirsiniz. Ayriyeten aynı numara ile whatsapp uygulaması ile fotoğraf ve video gönderebilir saç ekimi yapılacak bölge hakkında bilgi alabilirsiniz. Sizlere pratik çözümler sunarak ve firmamızda ağırlayarak gür saçlara kavuşturmak amacımızdır. Fiyat bilgilendirmesi kliniklerimize geldiğinizde testler sonucunda müdahale edilecek alanın büyüklüğüne göre verilmektedir.

Kayseri saç ekim merkezleri ile çalışmalarımız çevre illere de örnek teşkil etmiştir ve yerel halk tarafından da beğenilmektedir. Türkiye’nin her il ve ilçesinde hizmet vermekte olduğumuzu hatırlatır sizleri de firmamıza bekleriz. Kastamonu saç ekim merkezi ile ilgili de tüm merak ettiklerinizi link adresinden ulaşarak öğrenebilirsiniz. Saç ekimi yapılmadan önce yukarıda da belirttiğimiz gibi titizlikle incelenmektedir. Yapılan tahliller sırasında saçınızda bulunabilecek deri hastalıklarından da haberdar olabilirsiniz. Saç ekiminden hariç kaş ve bıyık ekimi de yapılmaktadır. Hiçbir zaman çözülemeyecek diye düşünmeden sizde kendinizi bizlere bırakın ve farkı görün. Firmamız da PRP uygulaması yapılarak sorunlu bölgeye kendi vücudundan alınan sıvı enjekte edilerek uygulamaya başlanır. Özel şampuanlar ile saçlara bakım ve onarım sağlanır. Böylece saçınızda oluşabilecek deri hastalıklarından da kurtulmanızı sağlıyoruz. Firmamız Ankara’da kurduğu ilk hastanesi ile hizmet hayatına başlamıştır. Uzun yıllardır hizmet veren firmamız zamanla bütün illere yayılmış saç ekimi Kayseri şubesinde de yoğun bir ilgi almıştır. Firmamızda ki son model aletler ve Avrupa standartlarına uygun tekniklerimizle size uygun tedavi yöntemlerine karar vermekteyiz. Bunun sorunsuz bir şekilde yapılabilmesi için personellerimiz görev başına gelmeden önce kurs ve eğitimler alarak sertifikalandırılmaktadır. Kayseri saç ekimi yapan hastaneler çalışanlarına ve müşterilerine önem vermektedir. Bu yüzden dolayı kullanılacak ilaçlar sağlık bakanlığı tarafından onaylanarak firmamıza gelmektedir. Saç kayıplarından kurtulmak için sizde firmamıza gelip çözüme kavuşabilirsiniz.