Karaman Saç Ekimi

Ücretsiz analiz ve fiyat alma formu

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon (gerekli)

İletiniz

Karaman saç ekimi, saç dökülmesi ile ilgili oluşabilecek problemleri ve çözümleri sizlerle paylaşmaktadır. Önemli olan sorun yaşayan herkesin bir an önce bu durumunda kurtulmasıdır. Çünkü saç dökülmesi birçok insanın üstüne kâbus gibi çökmüştür. Saçlarının dökülmesi bayanlarda daha çok bunalıma sebep olmaktadır. Saç ekimi diğer saç operasyonlara göre daha çok kullanılan tercihtir. Ağrısız sızısız yapılan operasyonlar ve insanların hayatlarına kaldığı yerden devam etmesini sağlamaktadır. Kliniklerde ki aletlerimiz Avrupa standartlarına uygun durumdadır. İnsanlar düzensiz beslenme ve genetik faktörler sayesinde saç dökümü gerçekleşmektedir. Eski zamanlar da kullanılan FUT yöntemi zamanla yerini FUE tekniğine bırakmıştır. Çünkü FUT tekniğinde düz bir tarama alanıyla işlem yapılmaktadır.

Firmamızda yapılan FUE tekniği ise saçın arka ve yan kısımlarından alınan saç tellerinin sorunlu bölgeye tek tek ekilmesi ile yapılmaktadır. Alanın büyüklüğüne bağlı olarak yaklaşık 4 ile 6 saat arasında sürmektedir. Operasyon sırasında kesici alet kullanılmaması sebebiyle dikiş izi gibi sorunlar oluşmamaktadır. Lazer yöntemi büyük kolaylık sağlamış ve deriye hasar vermeden tedavi olanağı sağlamıştır. Bireylerde oluşan saç dökülmelerinde saçın sağlam kök tarafından alınan örnekler test edilerek doğru işlemler uygulanır. Saç dökülmelerinin başlıca nedenleri arasında genetik ve kimyasal maddeler yer almaktadır.  Bunun yanı sıra beslenme alışkanlıkları, iş ortamı, okul, vitamin eksikliği gibi nedenler de saçın dökülmesine neden olmaktadır. Ankara ilinde ve çevre illerde de hizmetlerimiz bulunmaktadır. İlk merkezimiz olan Ankara saç ekim merkezi ile ilgili yazımıza bu linkten ulaşabilirsiniz.

karaman-sac-ekim-merkezi

Karaman saç ekim merkezi saç dökülmesi sorunlarında hız ve tedbirin öneminden her zaman bahsetmektedir. Erken teşhis ile saçın geri kalanı kurtarılabilir dökülmeden müdahale gerçekleştirilebilir. Türkiye’nin her yerinde verdiğimiz hizmet ile sizlere daha kolay ulaşım imkanı sağlıyoruz. Firmamıza 0553 190 6010 adlı numara ile ulaşabilir aklınıza takılan tüm sorulara cevaplar bulabilirsiniz. Bununla da kalmayıp whatsapp üzerinden fotoğraf ya da yollayarak ekim yapılacak bölge hakkında fiyat ve çözüm önerisi alabilirsiniz. Uzman kadromuz ve Karaman saç ekim yapan hastanelerimizle siz değerli müşterilerimize kolaylık sağlamaktayız. Başta da dediğimiz gibi hizmeti Türkiye’de ki tüm il ve ilçelere taşıyarak modern çağa ayak uydurmaktayız. Saç ekimi Karaman bölge halkının bilinçli olması ve verilen önerilere uyması sonucunda yüksek başarı oranları yakalanmıştır. Sizde aklınıza takılan tüm soruları çağrı merkezimi arayarak öğrenebilirsiniz. Karabük saç ekimi ile ilgili yazımı yayınlanacak olan link adresi üzerinden ve sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz. Ayrıyeten merak ettiğiniz tüm soruları da Karabük’teki firmamızla iletişime geçerek çözümleyebilirsiniz. Buranın halkı ve çevre illerde sağladığımız başarılar sayesinde zamanla büyümemize vesile olmuştur. Yaklaşık olarak 16 seneye yakındır bu sektörde olmamız ve ayakta kalabilmemiz bizler için büyük başarıdır. Karaman saç ekim merkezleri il ve ilçelerde kurduğu laboratuvarlar ve saç molekül tasarımlarıyla adından bahsettirmiştir. Ekim yapılan saç bölgesinde saçların yeniden çıkması 4 ile 6 ay arasında sürmektedir. Saçlarınızı operasyondan sonra haftanın her günü düzenli şekilde ovalayarak yıkamanız gerekmektedir.