Kadınlarda Saç Ekimi Nasıl Yapılır

Ücretsiz analiz ve fiyat alma formu

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon (gerekli)

İletiniz

Saç Ektirmek mi istiyorsunuz ?
 -   0553  190  60  10  Numaralarından Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Kadınlarda Saç Ekimi Nasıl Yapılır ?

VEGA Hair Center Saç  Sorunları ( Ankara Saç Ekimi , Saç Protezi , Sakal Ekimi , Kaş Ekimi , Kadınlarda Saç Ekimi , bayanlarda Saç Ekimi ) vb. Hizmetler vermekteyiz.

1 -) Bayanlarda Saç ekimi işlemi  ve erkeklerde saç ekimi olarak iki şekildedir.

a)  Kadınlarda Saç Dökülmesi : Hormanal Olarak  göz önüne çıkmaktadır.

b )  Kadınlarda Saç Ekimi işlemi 4- 6 saat arasında sürmektedir. Bayanların Saçları kazınmaz , kesilmez ve herhangi bi işlem uygulanmadan ense kökünden alınmaktadır.

2 – ) Kadınlarda saç nakline saçı tıraş etmeden, sıfıra vurmadan, kısaltmadan yaptığımız bir yöntemle kısaca yerine koyma işlemi diyebiliriz. Bu çok sık saçlı kadınlardan çok saçı seyrelmiş kadınlar için yapılan bir işlemdir.

3 – )  Bayanlarlarda saç ekimi işlemi bittikten sonra saçlarınızı yıkayabilir , boyayabilir ve normal kendi saçınızla yaptıgınız her işlemi uygulayabilirsiniz.

Saç Ekimi işlemi Öncesi ve Sonrası Resimlerine bakabilirsiniz.

Kadınlarda Saç Ekimi

Kadınlar, kişisel bakımlarına olduğu kadar saç bakımına da fazlasıyla önem veriyor. Kadın için olmazsa olmaz saçlar, bir o kadar da özen istiyor. Hem tarzınızı tamamlayan hem de şık olmanızda büyük etkisi olan saçlarınız dökülmeye başladığında, büyük bir sorun baş göstermiş oluyor. Kadınlardaki saç dökülmeleri, erkeklere oranla daha büyük sorunlar yaratıyor. Erkeklerde normal olan bu durum, kadınlara sıra geldiğinde çok daha can yakıcı sonuçlar doğurabiliyor. Hele ki saçlarına çok bağlı olan kadınlar için psikolojik sorunlara bile yol açabiliyor. Bölgesel saç dökülmelerinin olduğu yerlerde, genellikle 8 ay içerisinde dökülen saçların yerine yenilerinin büyümesi gerekiyor. Ancak eğer bu saçlar kendiliğinden uzamıyorsa, burada devreye saç ekim seçeneği giriyor.Kadınlarda saç ekimi, erkeklere oranla daha azmış gibi görünse de, saç ekimini tercih eden kadın sayısı oldukça fazla.Peki, kadınlarda saç ekimi nasıl yapılır?

Kadınlarda Saç Ekimi Nasıl Yapılır?

      Kadınlarda saç ekimi yapılabilmesi için, bölgesel dökülmelerin olması gerekir. Bu tip dökülmelerde enseden alınan saçlar, dökülen bölgelere ekilir ve bu sayede saç ekim işlemi gerçekleşmiş olur. Saç ekimi ankara yapılacak olan bölgeye lokal anestezi uygulanarak bu bölge uyuşturulur. Vegasacekimi.com olarak ekilen saçların ense kısmından seçilmesinin sebebi ise kadınlarda ense bölgesindeki saçlarda dökülme yaşanmamasıdır. Ama eğer Allopeciatotalis adıyla bilinen saç dökülmesi kişide mevcutsa, saç ekme işlemi gerçekleştirilemez. Çünkü Allopeciatotalis tipi saç dökülmesi, bölgesel değil saçın tamamının bir anda dökülme eğilimi göstermesidir. Saç ekimi enseden alınan saç tellerinin, dökülme olan bölgelere ekilmesi ile gerçekleştirildiği için bu tip bir saç dökülmesinde, enseden alınıp ekilecek saç dahi bulunamaz. Bu yüzden genel saç dökülmesi olan kadınlarda, saç ekim işlemi gerçekleştirilemeyebilir. Saç ekimi yaklaşık 4 – 5 saat süren bir işlemdir. Kişinin zaten kendi saçlarından ekim yapılması, saç ekimi yapılan bölgelerde saç uzama hızında ya da saçın yapısının değişiklik göstermesinde, diğer saçlara oranla bir fark yaşanmaz. Saç aynı diğer saçlar gibi taranır ve onlar gibi şekil alır. Bundan dolayı bu konularda kaygı yaşamanıza da gerek kalmaz.

    Kadınlarda saç ekimi, erkeklerde olduğu gibi vegasacekimi.com ile saç ekiminde uzman kişiler tarafından yapılmalı. Maliyeti biraz yüksek olan bu uygulamanın istenen sonuçları vermesi için de hem uygulama öncesi, hem de uygulama sonrasında yapılması gerekenler ve de yapılmaması gerekenlere dikkat edilmeli. Aksi taktirde yeniden dökülmeler görülebilir. Kadınlarda saç ekiminin tercih edildiği durumlar, bölgesel dökülmeler ve estetik kaygılar olarak ikiye ayrılır. Alın çizgisi geniş ve şekilsiz olan kadınlar, estetik kaygılarla saç ekim işlemine başvurabilir. Bunun yanı sıra kulakların ön bölümünde, kahkül kısmında ve başın üst bölümlerinde dökülme sorunu yaşayan kadınlar, bu dökülmeleri gidermek amacıyla saç ekimini tercih edebilir. Eğer siz de bu sorunları yaşayan kadınlar arasında yer alıyorsanız, iyi bir araştırma yapıp uzman kişilerden yardım alabilirsiniz.

Sizlere Son Yazımız olan Kayseri Saç Sakal Ekim Merkezi Hakkında bilgiler vermekteyiz .

www.vegasacekimi.com