İzmir Saç Ekim Merkezi

Ücretsiz analiz ve fiyat alma formu

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon (gerekli)

İletiniz

İzmir saç ekimi, saç dökülmesi ile ilgili güncel bilgi ve durumları siz değerli müşterileriyle paylaşmaktadır. Saç dökülmeleri artık herkes için kâbus olmaktan çıkmıştır. Saç ekimi diğer uygulamalara nazaran tercih sebebidir. Çünkü Avrupa standartlarına uygun aletler kullanılmaktadır. İnsanların yaşam standartları saç dökülmesinde aktif rol oynamaktadır. Günümüz de saç dökülmeleriyle ilgili yanlış düşünceler oluşmakta ancak saç dökülmesi cinsiyet ayrımı yapmaktadır. Daha çok erkek bireyler de gözlemlenen saç dökülmesi son dönemler de bayanlarda da artmaktadır. Saç dökülmelerinin başlıca nedenleri arasında genetik ve kimyasal maddeler yer almaktadır. Bunun yanı sıra beslenme alışkanlıkları, iş ortamı, okul, vitamin eksikliği gibi nedenler de saçın dökülmesine neden olmaktadır.

izmir-sac-ekim-merkezi

İzmir saç ekim merkezi saç dökülmesi sorunlarında yüksek hizmet kalitesi ile sizlere hizmet vermektedir. Firmamızın Türkiye’nin her yerinde bulunan şubeleri sayesinde hizmet kolaylaşmaktadır. Bizlere 0553 190 6010 numaradan arayarak merak ettiklerinizi sorabilir ya da whatsapp üzerinden fotoğraf ya da video yoluyla sorunlu bölgenin resmini atabilir bilgi alabilirsiniz. Çağrı merkezlerinde ki uzman arkadaşlarımız sizlere gerekli öneri ve tavsiyeleri vereceklerdir. Saç ekimi İzmir şehrin bütün ilçelerin de ve mobil araçlarla hizmet vermektedir. Kadromuzun genç ve deneyimli bireylerden oluşması yeniliklere açık olması bizlere modern bir görünüm kazandırmıştır. Sadece İzmir ile sınırlı kalmayıp Türkiye’nin bütün illerine de hizmet vermekteyiz. Isparta saç ekim merkezimizle ilgili bilgiyi de paylaşacağımız link üzerinden okuyabilir uyguladığımız yöntemleri görebilirsiniz. Firmamız bireylerin rahat ve huzurlu şekilde kendilerini teslim edebildikleri bir yerdir. Çünkü firmamızın bütün klinikleri son model cihazlarla donatılmıştır. Sağlık bakanlığı onaylı İzmir saç ekimi yapan hastaneler de kalitenin tescillenmesini sağlamıştır. Bu yolda attığımız adımlara Ankara’da bulunan genel merkezimizde başladık. Burada verdiğimiz hizmet sayesinde ülkenin dört bir yanında yer alma fırsatı sağladık. FUE yöntemiyle yaptığımız operasyonlar da herhangi bir kesici alet kullanılmamaktadır. Yapılan operasyonlar lokal anestezi yöntemiyle yapılmakta hiçbir dikiş izi olmamaktadır. Ağrı sızı hissetmeden almış olduğunuz bu hizmetin süresi yaklaşık olarak 4-6 saat arasında tamamlanmaktadır. İzmir saç ekim merkezleri saç ekim işlemi sırasında kulak arkasında ve arka bölgeden alının sağlam saç tellerinin sorunlu bölgeye yapılması ile tamamlanmaktadır. Ayrıca firmamız saç ekimi haricinde kaş ve bıyık ekimi de yapmaktadır. Ekim yapılan bölgede saçların tekrardan oluşma süresi yaklaşık olarak 5 ile 7 ay arasındadır. Bu sırada başta oluşacak kabuklanmaları her gün düzenli şekilde ovalayarak yıkamanız giderilmesini sağlayacaktır.

Sadece İzmir’de değil, Türkiye’nin her yerinde saç ekim merkezlerimizin bulunduğunu bir kez daha hatırlatır, bize ulaşmak için telefon numaramızı aramakta geç kalmamanızı tavsiye ederiz. Sağlık her zaman için bizler de maddiyattan önce gelmiştir. Bu yüzden firmamıza ufak bir ziyaret yaparak sizde eski saçlarınıza geri kavuşabilirsiniz.