İzmir Fue Saç Ekimi

Ücretsiz analiz ve fiyat alma formu

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon (gerekli)

İletiniz

Saç Dökülmesi

Saç Dökülmesi

İzmir Fue Saç Ekimi, modern estetik mikro uzmanları olarak sanatla buluşarak saç problemi yaşayan hastalarımıza bu tür sorunlarından kurtarmak için çağ açan, olumlu sonuçlar nedeniyle diğer saç ekimi sistemlerini geride bırakmayı başaran bir devrimdir. Saç köklerininense ve ya vücuttan mikromotor yardımıyla alınan mikropunçlar ile kesi işlemi olmadan 1-2-3 lü kökler alınıp saç dökülmesi oluşmuş bölgeye tek tek uygulanır.

Önce ensenizde bulunan saçların kesilmesi ile başlanır. Diğer tedavilere göre daha geniş bir alan oluşturulması gerekir.Ense ve vücuttan alınan kökler DHT denilen zararlı hormondan etkilenmediği için ekilen saçlar dökülmez ama ileri yaşa kadar yaşanması halinde cildin kırışması gibi kaçınılmaz olarak saçlar giderek azalır.FUE ‘de kaliteli saçlar seçilerek alındığı için daha uzun dayanır.

Foliküler ünite mikroskop altında çok hassas bir biçimde elde edilmeli ve titizlikle ekilmelidir. Bu yüzden saç ekimi ve özellikle FUE yöntemi mikrocerrahi tecrübesi olan hekim tarafından yapılmalıdır.FUE tekniğinden en önemli farkı, saç köklerinin alındığı bölgede dikiş, iz, ağrı, acı olmaması ve alınan bölgenin çok hızlı bir şekilde iyileşmesidir. Alınan saç kökleri, açıklık olan bölgeye mikro cerrahi aletlerle tek tek yerleştirilmesi işlemidir.Fue saç ekimi ile ekilen saçların bir kısmı 2-6 hafta arasında şok dökülmeye uğrar. Bu dönemde dökülen saçlar 4-8 ay sonra çıkmaya başlar. 1 yılda yaklaşık sayısal sonuç tamamlanır ve kalite değişimi 2 yıla kadar devam eder.

Türkiyenin her şehrinden hastalarımızın Konya’ya geldiğinde otel masrafları merkezimiz tarafından karşılanacaktır. Detaylı bilgilendirmeiçin 0553 190 60 10 numarasını arayabilirsiniz.. Ayrıca saç problemi olan hastalarımıza ön muayene ücretsizdir.

– Saç Ekimi ve Tedavi yöntemleri hakkında bilgi veren platformumuzda  bir önceki yazımız Niğde saç ekimi hakkında bilgiler içermektedir.