İstanbul Saç Ekimi

Ücretsiz analiz ve fiyat alma formu

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon (gerekli)

İletiniz

İstanbul Saç Ekimi isimli başlığımızı okuyorsunuz.

İstanbul da saç ekimi yaptırmak istiyor olabilirsiniz fakat, üzülerek belirtmek isterim ki saç ekimi yaptırmak istiyorsanız İstanbul dışında bir ilde yaptırmanız gerekiyor. Saç ekim ilginç bir sektör, kimi illerde neredeyse saç problemi çeken herkes saç ektirirken bazı illerde saç ekimi olmayacağını düşünen vatandaşlarımız var. İstanbul saç ekimi olarak saç sorunu olan hastaların saç ekimine ön yargılı baktığı illerden birisidir. O yüzden İstanbul, saç ekimi uzmanları ve doktorlar için uygunsuz bir il. Vega saç ekimi ekibi olarak, güzel bir saç ekimi ile hem İstanbul ilinde yaşayanlara hemde size hakikaten saç ekimi ile güzel sonuçlar alınabildiğini göstermek isteriz.

İstanbul ve çevre illerden saç ekimi yaptırmak isteyen hastalarımız için Vega saç ekimi bir alternatif olabilir. Ekibimiz ekim yoğunluğuna göre merkez il seçerek, çevre illerdeki saç problemi olan hastaların sorunlarına da burada çözüm üretiyor. Ankara İç Anadolu bölgesindeki illerin ortasında kaldığı için size saç ekimi yapabileceğimiz en yakın merkezimiz Ankara da. Bursa, Edirne, Kütahya, Bolu, Eskişehir gibi illerden saç ekimi yaptırmak isteyen hastalarımız ekibimiz tarafından İstanbul da ağırlanıyor ve saç ekimi gerçekleşiyor. Saç ekim sürecinde konaklama masraflarınız firmamız tarafından karşılandığı için, sanki kendi oturduğunuz yerde saç ekim yaptırmışsınız gibi hatta daha makul fiyatlara hizmetimizden yararlanabiliyorsunuz.

İstanbul a geleceğim saç ekimi ne kadar sürüyor?

Saç ekiminde 1 seans ortalama 4 ile 6 saat arasında sürüyor, merkezimize geldiğiniz aynı gün içerisinde saç ekimi tamamlanmış olacaktır.

Saç ekimi nasıl yapılıyor?

Ameliyatsız istanbul saç ekimi, gelişmiş Fue yöntemi kullanılarak yapılıyor. Saç kökleri ense bölümünüzden alınarak, dökülme olan kısma ekim yapılıyor. Saç ekiminden sonra saç güçlendirme PRP hizmetiyle hem saç ekimi tamamen duruyor, hemde ekim yapılan kısımda da saçlarınıza kavuşuyorsunuz.

Saç ekimi fiyatlarınız ne kadar?

Saç ekimi fiyatlarımız, uygulanan seans’a kaç kök ekildiğine göre değişiyor. Ortama bir fiyat bilgisi isterseniz seans fiyatımız 15 Mart 2016 ‘ ya kadar 2.500 TL. 1 seansta 3.000  kök nakli yapılıyor. Saçınızın açıklık olan bölgesine göre kaç kök gereksinimi olduğu değişkenlik gösteriyor.

Saç ekimini kim yapıyor ve nerede yapılıyor?

Saç ekiminde 9 yıldır aktif olarak hizmet veren uzman eller eşliğinde ve doktor kontrolünde gerçekleşiyor. Detaylı bilgi için 0553 190 6010 Arayabilirsiniz.