Iğdır Saç Ekimi

Ücretsiz analiz ve fiyat alma formu

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon (gerekli)

İletiniz

Iğdır saç ekimi olarak saç dökülmesi ilgili olan problemleriniz karşısında her türlü sorunlarınıza çözüm üretmek için Türkiye’nin dört bir yanında hizmet vermekteyiz. Sizde saçlarınızdan ve bıyık, kaş ve sakal gibi bölgeler de sorun yaşıyorsanız bizi her gün ve haftanın her saati 0553 190 6010 numaralı telefondan arayarak bilgi alabilirsiniz. Aynı numaradan whatsapp yolu ile sorunlu olan bölgenin fotoğrafını ve videosunu göndererek saç ekimi uzmanlarımız tarafından bilgilendirilirsiniz. Hem fiyat hem de operasyonla ilgili aklınıza takılan tüm sorularınıza içtenlikle cevap vermekteyiz. Iğdır saç ekim merkezi aynı zamanda FUE yöntemini de uygulamaktadır. FUE yöntemi nedir diye merak edenler için açıklamamız gerekirse saçın arka ve kulak kısmından alınan kılların tek tek işlenerek sorunlu bölgeyi onarabilmesidir.

igdir-sac-ekimi

FUE yönteminde ağrı sızı olmaksızın operasyonlar profesyonel ekiplerimiz tarafından 4 ile 6 saat arasında yapılmaktadır. Saçın uygun molekülleri taşıması ve sağlam olması çok önemlidir. Saçların düz, dalgalı ve kıvırcık gibi türlerinde genetik sorunların, beslenme alışkanlıklarının vb. etkenlerin dökülmeyi etkilediği bilinmektedir. Saç kayıplarının oluşumundan sonra FUE yöntemi ile kesin sonuçlara ulaşılmaya çalışılmıştır. Ekilen saçlar 3 ile 5 ay arasında çıkmaya başlamaktadır. Bu yöntemden sonra saçların daha gür ve canlı çıktığı gözlemlenmektedir. Iğdır saç ekim merkezleri FUE yöntemiyle sağladıkları başarı karşısında Iğdır bölgesinde epey bir yol kat etmişlerdir. Saç ekiminden sonra oluşan kabuklanma, yara gibi durumları haftanın her günü saçlarımızı ovalayarak yıkarsak bölge temizlenmektedir. Bu bölgede oluşan bu kabuklanmalar rahatsız edici ve yan etki oluşturacak kadar tehlikeli değildir.

PRP işleminde kişilerin kendi kanı kullanılır. PRP işlemi de ekimden sonra kullanılan diğer bir tedavi yöntemidir. İşlem zamanında kendi kanıyla yapıldığı için mikrop ya da herhangi bir ters durumla karşılaşma ihtimali yoktur. PRP uygulamasının kullanılmasının asıl sebebi dökülen bölgede oluşabilecek doku kaybını engellemek ve yeniden oluşmasını sağlamaktadır. Bu durumdan dolayı saç ekimi Iğdır olarak saç işlemlerinden daha iyi sonuçlar almaktayız. Saç dökülmesi ülkemizde yanlış analizlere ve seçimlere tabii tutulmuştur. Ancak saç dökülmesi cinsiyet ayrımı olmaksızın bayan ve erkekler de görülebilmektedir. Günümüzde iş stresi, düzensiz kullanılan kimyasal maddeler bayanların da saçına epey zarar vermektedir. Kadınlar da dökülmenin haricinde güzelliği bozduğunu düşünerek daha büyük sorunlar yaşanmakta ve çözüm için firmamız tercih edilmektedir. Iğdır saç ekimi yapan hastaneler uzman personelleri modern aletleri ve lüks klinikleriyle sizlere yardımcı olmaktadır. Genel merkezimiz Ankara’da olup bu yolda ilk adımı orda atmışızdır. Hatay saç ekimi ile ilgi yazı ve makalelerimizi de vereceğimiz link ile okuyabilirsiniz. Hatay saç ekimi ile ilgili merak ettiklerinizi de firmamızı arayarak öğrenebilirsiniz. Bizler hizmet ve kalitemizi gün geçtikçe arttırmaktayız. Sizde firmamızı ziyaret edebilir aklınıza takılanları detaylı şekilde öğrenebilirsiniz.