Vega Saç Ekimi Merkezleri

Başta Ankara olmak üzere saç ekimi konusunda birden fazla ilde çözüm üreten Vega Sağlık Grubu son 18 yıldır saç ekimi ağırlıklı olarak hizmet vermektedir. Ekibimiz bugüne kadar binlerce başarılı operasyona imza atmıştır. Asıl merkezimiz Ankara da olup, diğer illerde de şubelerimiz vardır. Ankara ile başlayan hizmetlerimiz şuan İstanbul, İzmir, Konya, Adana, Aksaray, Bursa, Trabzon, Samsun gibi illerde devam etmektedir. Çalışma sistemimiz, bizi tercih eden hastalarımıza en yakın ilde, profesyonel ekiple saç ekimi hizmeti sunmaktır. Bulunduğunuz ile en yakın merkezimizde ekim yapılacak olması halinde yolculuk ve konaklama masrafları merkezimiz tarafından karşılanarak nezih bir ortamda misafir edileceksiniz. Bulunduğunuz ile göre değişse de genelde saç ekimini hastanelerde yapıyoruz, bazı illerde ise steril bir ortam olan kliniklerimizde yapılıyor.

Vizyonumuz: Vega sağlık grubu olarak Teknolojiyi takip ederek Ar-Ge çalışmalarımızı sürdürmek ve öncü klinik olma yolunda ilerlemek.

Misyonumuz: Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun tedavi yöntemlerini deneyimli ekimizle profesyonelce sunmak.

Amacımız: Vega saç ekimi ekibi olarak müşterilerimize kaliteli, profesyonel ve güvenli ortamlarda hizmet sunarak hastalarımızın saç problemini kökünden çözmeyi hedefliyoruz. Ekibimiz defalarca hedefine ulaştı, siz de saç probleminizle vedalaşmak istiyorsanız bir telefon kadar yakınız.

Vega saç ekimi ’i Seçmeniz İçin Bazi Nedenler…

– Kaliteli hizmet politikasiyla, problemsiz saç ekimleri yaparak hastalarimizin hayallerini onlara sunuyoruz.
– Tam bir donanima sahip hastanede uzman ekiplerimizle, steril ve güvenli ortamlarda hizmet veriyoruz.
– Saç ekiminde bilimin ve teknolojinin sunduğu en son yöntemleri uyguluyoruz.
– Saç ekiminde oldukça tatminkar sonuçlar veren ve birçok ülkede bile henüz tam anlamiyla uygulanamayan FUE yönetimi en mükemmel şekilde yapiyoruz.
Saç ekimi sonrası %100 doğallığı sağlamak adına doktorlarımız ve ekibimiz çok başarılı işler çıkarmışlardır.
– Saç ekiminde önemli bir yere sahip olan graft sayısı konusunda garanti vererek, bunlari fotoğraflayip size belgelemek bizim en büyük farkımızdır
– Hastalarimiza gerçek graft sayilarini ön muayenelerde tam sayi olarak belirterek hastalarimizin sürpriz bütçelerle karşilaşmalarini önlüyoruz.
– Aklinizda kalan sorulara daha önce saç ekimi yaptirmiş hastalarimizin izni dahilinde röportajlarini seyrettirme veya kendileriyle tanişma olanaklari sunuyoruz.
Bizi Tercih ettiğiniz için Teşekkür ederiz.

Sabit telefon: 0312 472 1817

Gsm: 0553 190 6010 (Whatsapp ve 7/24 destek hattı.)

www.vegasacekimi.com