Saç Ekimi Greft Hesaplama için size özel hazırlamış olduğumuz Greft Hesaplama uygulamasını kullanabilirsiniz. Saçınızda bulunan açık bölgeleri kullanarak kaç greft gideceğini kendiniz öğrenebilirsiniz.

İsterseniz 0553 190 60 10 numarasına Whatsapp üzerinden resimlerinizi yollabilir ve uzmanımız tarafından gerekli greft sayısını öğrenebilirsiniz.

Saç Ekiminde Greft Nasıl Hesaplanır?

Vega Saç Ekimi terminolojisinde sıkça karşılaşılan Greft “saç kökü” demektir. Ortalama bir greftte 2-3 saç teli bulunmaktadır. Greft, saç ekimi yaptırmayı düşünen kişilerin sıkça karıştırdığı bir terimdir. Örneğin 2500 greft yaklaşık 5000-7500 saç kökü demektir. Saç Ekiminde Greft Hesaplama,  saç ekimi yapılan bölgenin uzmanlarımız tarafından incelendikten sonra kaç kök ekimi yapılacağını belirten bir uygulamadır.

Saç grefti (saç kökü)

* Saç kaybı olan bölgeden alınan saç köklerine denir( greft) denir.
* Saç ekim merkezleri fiyatlandırmayı greft sayısına göre yaparlar.
* Örnek olarak 1500 – 2000 greft denildiği zaman saç kökü olduğunu anlamalıyız.Yukarıda bulunan örnek Greft hesaplama aracımız size yol gösterecektir. Kesin bir sayı için kliniğimize gelmelisiniz. Bu konuda sorularınız varsa sormaktan çekinmeyiniz. Uzmanlarımız greft hesaplama konusunda size yardımcı olacaktır.