Giresun Saç Ekimi

Ücretsiz analiz ve fiyat alma formu

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon (gerekli)

İletiniz

Saç yapısında bulundurduğu moleküller sayesinde güçlü bir yapıya sahiptir. Vücut içerisinde saçın yapısına etki eden birçok madde bulunmaktadır. Saçın oluşunda üç ana evre bulunmaktadır. Bunlar Anagen, Katogen ve Telogen evresidir. Bu evrelerde normal bir insanın saçı uzama, dökülme ve dinlenme evresi olarak da adlandırılabilir. Saç yapısı gereği esnek ama bir o kadar da güçlüdür. Giresun saç ekimi yapan firma bu konuda ki araştırmalarını diğer sağlık firmalarıyla da paylaşmaktadır.

giresun-sac-ekimi

Firmamızda sadece saç ekimi yapılmamakta kaş ve bıyık ekimleri de yapılabilmektedir. Türkiye’nin dört bir bölgesin de bulunan şubelerimizle hizmet vermekteyiz. Firmamıza 0553 190 6010 adlı numaradan arayarak bilgi alabilir ya da whatsapp hattından göndereceğiniz fotoğraf ve videolarla da bilgi alabilirsiniz. Giresun saç ekim merkezleri hizmet ve kalite her zaman en ön planda olan firmamızda müşteri memnuniyet anketleri de yapılmaktadır.

Saçın en ince yapısında bile ümit taşıdığını belirten firmamız sorunlu bölge için saçın arka kısmı ve kulak arkasından alınan kıl topluluklarının incelenmesi gerektiğini belirtmiştir. Saç ekimi Giresun bölgesinde pek çok insanda gerekli görülen bir durumdur. Çoğunlukla erkek bireylerin ön kısımlarında oluşan dökülmeler çok rahatsız etmektedir. FUT tekniği ile yapılan tedaviler çok eskiden sıklıkla kullanılan yöntemdir. Günümüz teknolojisinde bu kullanılan yöntem yerini FUE tekniğine bırakmıştır. Giresun saç ekim merkezi sorun yaşayan erkeklerin çok kısa bir tedavi sürecinde düzelebileceğini garantilemiştir. Avrupa standartlarına uygun alet ve personellerle vizyonunu hep hastalarına yönlendirmiştir. FUT tekniği saçın arka kısmından tek tek alınan kılların sorunlu bölgeye işlenmesi olayıdır. Acısız ve ağrısız bir operasyon olan bu tedavilerde büyük yan etkiler gözükmemektedir. En büyük yan etkisi olarak sayılabilecek şey operasyon sonrasında başta oluşan kabuklanmalardır. Bu kabuklanmalar da yıkanınca ve ovalanınca düzelmektedir.

Giresun saç ekimi yapan hastaneler diğer bölgelere oranla daha uygun fiyatlara hizmet vermektedir. Tedavi sürecinde ücret konusunda ne ödeneceğini öğrenebilmek için kliniklerimizi ziyaret edip ücretsiz testlerden geçmeniz yeterli olacaktır. Bir diğer Erzurum saç ekimi yazımızda da belirttiğimiz gibi maddiyattan önce hizmet aşkı gelmektedir. Firmamız personelleri, hastane ve ameliyathaneler kontrollerden geçerek siz müşterilerimize hizmette bulunmaktadır. Her türlü problem ve sıkıntınızda ulaşabilirsiniz. Saç dökülmeleri kimyasal maddelerden olabileceği gibi genetik olarak aileden de gelebilmektedir. Bu gibi durumlarda saçtan alınan örnek laboratuvarlarımız da incelenerek tedavi yöntemleri araştırılmaktadır. Bayanlar için verilebilecek en önemli önerilerden biri saç tellerinizi kırmamak adına aşırı sıcak işlemlerden kaçınılması gerekmektedir. Bayanların düzleştirici ve maşa gibi yöntemlerle saça vermek istedikleri şekil ve güzellik ilerde saç dökülmelerine yol açabilmektedir. Saçlar banyodan sonra ıslakken kurutma makinasını son ayarda kullanmamalı bölge olarak taranmalıdır.