Eskişehir Saç Ekimi Merkezi

Ücretsiz analiz ve fiyat alma formu

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon (gerekli)

İletiniz

Konya Merkez'li Eskisehir Saç Ekimi Hizmetinden yararlanmak için lütfen 0553 190 60 10 numarası ile iletişime geçiniz. ?

Kalıcı saçların yoğun oldukları bölgeden alınarak seyrek saçlı bölgeye transferine saç ekimi denir. Eskişehir Saç ekimi sonrası saçlar önce dökülürler ve tekrar çıktıklarında hastanın artık dökülmeyen ve düzenli büyüyen doğal saçları vardır. Saç ekimi; tek tek saç kökleri toplanıp transfer edildiği FUE saç ekim yöntemiyle veya saç köklerinin kavun dilimi tarzında bir hamlede alındığı klasik yöntemle foliküler ünit trasferi (FUT) şeklinde yapılabilir. Günümüze bakacak olursak bir çok insanın saçlarından şikayetçi olduğunu görüyoruz. Bu şikayetler  kimi zaman yaş ve cinsiyet ayrımı yapmadan  rahatsız edici düzeyde olabiliyor. Saç dökülmesinin sebepleri aileden gelen genetik dökülmeler , yüksek derecede kilo alımı, düzensiz kilo verilmesi, kadınlarda hamilelik, emzirme dönemi , ilaç kullanımlarının yan etkileri, ve yaş ilerlemesi olabilmektedir.

Eskişehir Saç Ekimi Merkezi

Fue Yöntemi : Saç ekimi modellerinde kullanılan fue saç ekimi yöntemi, insanların yüzlerini güldürmeyi tam anlamıyla sağlayan farklı bir yöntemdir. Fue saç ekimi köklerini farklı bir şekilde alınmasını sağlamaktadır. Kıl kökünü blok şeklinde alınmayıp saçlı olan bölgelerden tek tek alınmasıdır.

Eskişehir fue saç ekimi merkezi

Eskişehir fue saç ekimi merkezi

Fut Yöntemi : Fut yöntemi uygulanırken, saç ekimi yapılacak hastanın ense bölgesinde lokal anestezi sayesinde ince bir şerit hücrelerin bulunduğu alanlar alınır, kök hücreler ayırıldıktan sonra özel solüsyon içerisine alınarak saç ekim işlemi gerçekleşene kadar beklenir. Alınan hücrelerin çok fazla bekletilmeksizin eklenmesi gerekmektedir. Bunun için ekibin yeterli sayıda olması gerekmektedir.

Saç dökülme nedenleri hakkında insanlar zaten birazda olsa bilgilidir. Ancak saçlarının dökülmesini önlemek konusunda sıkıntı yaşarlar. Kulaktan kulağa duyma olarak bazı bitkisel ilaçlarda çözüm aramaya kalkarlar. Fakat bu bitkilerin ne kadar sağlıklı ve zararlı olduğu tartışılır.

Teknolojinin ilerlemesiyle artık kellik dönemi tarihe karışmaktadır. İnsanlar artık saç ekim merkezlerini tercih etmektedirler. Gayet hijjen, ameliyathane ortamına uygun, uzman doktorlar sayesinde gönül rahatlığıyla hiçbir acı  çekmeksizin  saç ekimi operasyonuna girebilirler. Saç ekimi,  hastanın iki kulak arası dediğimiz dökülmeye karşı bölgelerden saçları alınarak dökülmüş bölgeye nakledilmesi ile ortaya çıkan estetik operasyondur. Saçın tam olarak alındığı bölgeler yan ve başın arka kısmındadır. Bu bölgelerdeki saçlar bireyin ömür boyu hayatında kalır ve asla dökülmez.

Bu bölgelerden alınan saçlar yerlerinden çıkarılıp ekildikten sonra kesin olarak herhangi bir dökülme yaşanmaz. Bu bölgelerden alınan saçlar dökülmemeye kodlandığı için saç ekimi yapılmış bölgeye nakledildikten sonra düzenli bir biçimde çıkar ve hayatınız boyunca o saçlarla yaşarsınız. Saç gelişimi sizin nasıl beslendiğinize bakmaktadır. Eğer ki düzenli bir şekilde beslenme ve koruma sağlıyorsanız saçlarınız dökülmeye karşıdır.

Türkiyenin her şehrinden hastalarımızın VEGA KONYA  Ankara Saç , Sakal , Bıyık Ekimi ‘ ne geldiğinde otel masrafları merkezimiz tarafından karşılanacaktır. Detaylı bilgilendirmeiçin 0553 190 60 10  numarasını arayabilirsiniz.. Ayrıca saç problemi olan hastalarımıza ön muayene ücretsizdir.