Erzurum Saç Ekimi

Ücretsiz analiz ve fiyat alma formu

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon (gerekli)

İletiniz

Saç yapısından dolayı çok güçlü ama kırılmaya da bir o kadar müsait bir yapıdır. Başın üstünde oluşan kıl topluluklarına verilen isime saç denmektedir.  Saç bireyler de erkek ya da kadın ayrımı yapmaksızın bebeklikten itibaren oluşan bir yapıdır. Saç vücudumuzda birçok yerinde oluşan kıllar arasında en çabuk uzama hızına sahip bir işlevdir. Saçların uzama hızı günlük olarak 0,3 ve 0,4 milimetre hızına sahiptir. Yetişkin bir bireyde günlük olarak dökülen saç miktarı ortalama 100 teldir. Saçların bakım ve tedavisi saçın şekline, uzunluğuna ve inceliğine göre değişim göstermektedir. Saçlarımız öylesine güçlüdür ki çocuk yaşlarda arkadaşlarımızla girdiğimiz oyun niyetiyle saç çekimlerinde canımızın yanmadığını hepimiz hatırlarız. Bir varsayıma göre saçlar yaklaşık olarak 50-100 gram arası ağırlığı kaldırabildiği düşünülmektedir. Erzurum saç ekim firması detaylı olarak inceleme ve tedavi kolaylığı sağlamaktadır.

erzurum-sac-ekimi

Firmanın internet adresinden ve 0553 190 6010 numarasından arayarak ya da whatsapp üzerinden video ve fotoğraflarla saçınız oluşan sorunları paylaşabilirsiniz. Bir diğer yazımızda belirttiğimiz gibi Erzincan saç ekimi firması da müşterilerine gereken özeni göstermektedir.

Erzurum saç ekim merkezi  müşterilerine kolaylık sağlamakta ve firmayı yakından tanımaları için imkân vermektedir. Firmamızın genel merkezi Ankara’da olup güvenilir hizmetin başlangıç yeri olarak kabul edilmektedir. Erzurum bölgesinde bulunan sanayi ve tarım işiyle uğraşan insanların yoğun iş stresi ve maddi sıkıntılardan dolayı sorunlar yaşadığı bilinmektedir. Saçta bu tarz sıkıntı ve stres oluşumlarında vücutta ki birçok bölge gibi kendisine hasar vermektedir. Erken saç dökülmeleri, beyazlamalar ve bölgesel yaralar bu sebepten dolayı oluşmaktadır. Erzurum saç ekim merkezleri bu konuda hassas davranıp insanların kolayca ulaşabilmesi ve anlaşılabilir olması için broşürler ve destek hatları kurmuştur. İlçeler de verilen hizmetler önemli ölçüde çoğaltılmış ve kolaylıklar sağlanmıştır. Erzurum saç ekimi ağrı ve sızı olmaksızın yapılan operasyonlar da garanti ve güvence vermektedir. Vücudun yapılan nâkili kabul edip etmeyeceğini bilebilmek adına hastaya bazı testler uygulamaktadır.

Saç ekimi Erzurum bölgesinde başta yadırgansa da sorun yaşayan beyler ve bayanlar bu durumun çözüme kavuşabilmesi için bilgilenme yolunu seçmişlerdir. Erzurum saç ekimi yapan hastaneler FUE tekniğini kullanarak kesin çözümler elde etmişlerdir. Hizmet kalitesi ve güler yüzlü personellerle yapılan işlemlerde hastalar memnuniyetle ayrılmaktadır. Operasyon süresi yaklaşık olarak 4-6 saat arası sürmektedir. Bu sırada başın arka ve kulak kısımlarından alınan kıllar sorunlu bölgeye nakledilmekte ve sorunlu bölge tek tek alınan kıllarla kapatılmaktadır. Tedavinin kesin çözüme ulaşma zamanı yaklaşık olarak 5 aydır. Türkiye’nin bütün illerinde özellikle de Ankara saç ekimi ile ilgili verdiğimiz hizmetler ile adımızı duyurmuş, uzman kadro ve Avrupa standartlarına uygun aletlerimiz ile zirvede bulunmuşuzdur. Bu yolda bizleri yalnız bırakmayan hastalarımız ve personellerimizle ulaşamadığımız eksik kalan ilçeler de de en kısa sürede yerimizi alacağımızı temin ederiz.