Erzincan Saç Ekimi

Ücretsiz analiz ve fiyat alma formu

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon (gerekli)

İletiniz

Saç tarih boyunca insanlar için büyük önem arz etmiştir. Hem kişisel aksesuar olarak hem de kişisel güvenin sembolü olarak nitelendirilmektedir. Beslenme alışkanlıkları vücuda vermiş olduğu zararlar haricinde saçlara da büyük zararlar vermektedir. Saçın yapısı gereği içinde bulunan keratin salgıladığı vitamin ve minerallerle saçın uzamasına ve beslenmesine yaramaktadır. Keratin sert bir yapıya sahip olduğu için koruma ve kollama görevi ona verilmiştir. Aynı maddeye tırnaklarda da rastlayabilirsiniz. Erzincan saç ekimi saç kayıplarına neden olan etmenleri detaylı şekilde anlatmıştır.

erzincan-sac-ekimi

Uyku ve stres de saç dökülmesine sebep olmaktadır. Birçok kavim saça farklı anlamlar yüklemiştir. Bu anlamlar eski mısırlılar ve Yunanlılar da güç ve kutsal bir sembol olarak yer almıştır. Firmamız saçın tarihine, oluşumuna ve tedavi yöntemlerini tek tek araştırarak konusunda uzman personeller yetiştirmektedir. Firmamıza 0553 190 6010 numarasını arayarak tedavi yöntemlerini ve sorunlu olan bölgenin fotoğrafını Whatsapptan atabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinde bulunan şubelerimiz hizmetlerine devam etmektedir.

Firmamızın genel merkezi Ankara’da bulunmaktadır ve tedavilere başladığımız insan politikasında mutluluğu ve başarıyı hedeflediğimiz yol burada bulunmaktadır. Erzincan saç ekim merkezi halkın maddi durumları sebebiyle bölgede ki hizmetlerini uygun kampanyalar eşliğinde yapılmaktadır.

Bir diğer yazımızda anlattığımız gibi Eskişehir saç ekim merkezi de İç Anadolu bölgemizdeki hizmet veren en iyi firmalarımız arasındadır. İnternet adreslerimiz ve bilgiler paylaştığımız notlar ile size uygun il ve ilçelerde ki tedavi yöntemlerini araştırabilirsiniz. Erzincan saç ekim merkezleri uyguladıkları FUE tekniği ile başarı oranını yükseltmektedir. FUE yönteminde saç ekim tedavisinde mikro motor denen alet ile tek tek alarak dökülen bölgeye nakledilmektedir. FUE yönteminde acı hissetmeden yapılan işlem sonucunda yüksek oranda başarı sağlanmaktadır. FUE yönteminde uygulanırken baş bölgesinde yara, iz ve yanık gibi lekelerin üzerine de uygulanabilmektedir.

Saç ekimi Erzincan bölgesinde yayla ve tarımla uğraşan geçim sıkıntılarıyla boğuşan halkın en belirgin oluşan sorunlarıdır. Saç ayda 1 cm kadar uzama göstermektedir. Ancak saçın bu bir aylık dönemde uzatabildiği saç bir anda kaybolabilmektedir. Normal bir insan yaşantısında günlük saç dökülme oranı 100 teldir. Saç döngüsü çok yavaş bir tempoda oluştuğu için saç ekim döngüsünün tamamlanması da uzun sürmektedir. Erzincan saç ekimi yapan hastaneler genellikle ilçelerden merkez bölgeye gönderilen hastaların tedavilerinde sağlık bakanlığı onaylı ilaçlar ve ürünler kullanmaktadır. Yapılan tedavi de uygulama süresi yaklaşık 2-5 saattir. Ancak bu tedaviden sonra saç bölgesinde oluşabilecek bilinen ağır bir yan etki bulunmamaktadır. Çok düşük bir ihtimal olan başta ki oluşan kabuklar saçı şampuan ile ovalayarak yıkadıktan sonra oluşan kabuklar da kaybolmaktadır. Tedavi sona erdikten sonra ortalama 4-6 ay arasında saçların ekilen bölge de çıktığı görülebilmektedir. Müşteri memnuniyeti ve güler yüz her zaman önceliğimizdir.