Elazığ Saç Ekimi

Ücretsiz analiz ve fiyat alma formu

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon (gerekli)

İletiniz

Bireyler için yüzyıllardır önemi yitirmeyen tek konu saçlarıdır. Her dönem değişen saç modelleri insanların karakteristik özelliklerini yansıtmaktadır. Bireylerin yeme alışkanlıkları, düzensiz uyku, stres, sigara vb. alışkanlıklarından dolayı vücudun dengesinin bozulmasıyla saçlarda dökülmeler meydana gelebilmektedir. Bu durumlar çoğunlukla erkeklerde meydana gelse de bayanlarda da büyük sorunlar yaratmaktadır. Erkeklerdeki saç döküntüleri bireyde bir olgunluk ve büyüklük ibaresi olarak alınmıştır. Saç konusunda sorun yaşayan herkesin Elazığ saç ekimi tarafından yayınlanan bilgilere ve önerilere kulak vermeleri gerekmektedir.

Türkiye’nin her yerinde bulunan şubeleriyle hizmet veren firmamız Elazığ ilçesinde de büyük yatırımlar yapmıştır. Saç ekimiyle ilgili bütün soru ve cevapları alabileceğiniz telefon numaramız 0553 190 6010 numaradan ulaşabilir ya da Whatsapp üzerinden resim ve video yollayabilirsiniz. Bu şekilde insanlarla birlikte daha çok sorunu ortadan kaldırarak samimiyetin önemi vurgulamış olmaktayız. Bir diğer yazımız olan Edirne saç ekim merkezinde de belirttiğimiz gibi hizmet ve kalite en önemli hedefimizdir.

elazig-sac-ekimi

Her firmada olduğu gibi bizim firmamızda da kuruluş yeri ve anlamı olan Ankara genel merkezimiz olarak kabul edilmektedir. Ankara saç ekim firmamızla başladığımız bu yola Elazığ saç ekim merkezi ile devam etmekteyiz. Elazığ’da ki uzman kadro ve Avrupa standartlarına uygun malzemelerle hizmet verimi artırılmaktadır. Elazığ saç ekim merkezleri her ilçesine şubeler açarak tüm bireylerin bu hizmetlerden yararlanmasını sağlamıştır. Firma bölgenin kırsal ve tarımla geçim sağlamasından dolayı yapılan müdahalelerde kampanyalar yapmaktadır. FUT tekniği vücudun kulak arkası ve göğüs bölgelerinden alınan kıllarla birlikte uygulanmaktadır. Düz bir satır halinde yapılan bu işlem daha kalıcı bir yapıda olmalıdır. Her saçın yapısı farklı olduğu için hastanın dökülen bölgesine testler uygulanmakta ve buna uygun işlemler yapılmaktadır. Saç transferi olan FUT tekniğinde eskiden çok kullanılırken günümüz çağında modern aletlerinin ve çözümlerin oluşmasıyla daha az kullanılmaya başlanmıştır. FUT tekniğinde alınacak bölge cerrahi operasyonla alınıp ameliyatla bölgeye nakil edilir. Operasyon süresi saate yakın sürmektedir.

Elazığ saç ekimi yapan hastaneler de operasyon sırasında kılların toplu şekilde alınması zamandan tasarruf sağlamaktadır ve kılların mikroskobik ortamda incelenmesiyle zarar görmesi engellenmektedir. Saç ekimi Elazığ ilçesindeki halkın iş stresleri, yoğun sigara tüketimi vb. sebeplerle daha çok yapılmaktadır. Hastanelerde sağlanan hizmetler ve personellerin kalitesi sağlık bakanlığından onaylı sertifikalar ile yapılmaktadır. Saçların tedaviden sonra istenilen görünüme kavuşmaması halinde FUT tekniğinden FUE tekniğine de geçiş yapılabilmektedir. Ağrı ve sızı olmadan yapılması saç ekimi konusunda büyük kolaylık sağlamaktadır. FUT tekniğinde bir seferde toplam 4000 kıl kökü alınabilmektedir. Bu köklerin uyumlu olması halinde bir seansta saç ekimi tamamlanmaktadır. Saç ekimi başta da belirttiğimiz gibi insan psikolojisi için çok önemli yer tutmaktadır. Daha canlı ve parlak saçlar için firmamıza bekleriz.