Edirne Saç Ekimi

Ücretsiz analiz ve fiyat alma formu

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon (gerekli)

İletiniz

Edirne saç ekimi olarak sizi saç ekimi konusunda bilgilendirmeye devam ediyoruz. İnsanlarda ilk başta dikkat çeken özellik saçlardır. Saçlar her ülkede farklı yapıda, kalitesi, uzunluğu ve rengi farklı farklıdır. Herkes saçlarını farklı farklı tarayarak ve şekillendirerek güzel görünümlü olmaya çalışılmaktadır. Tanımadığımız insanlarla ilgili bilgi sahibi olabilmek için birçok yöntem kullanılmaktadır. Bunlardan başlıca olanı saçtır örnek vermek gerekirse saçın taranış şekli, uzunluğu ya da kısalığı hayat standartlarıyla ilgili ilgi vermektedir. İnsanlar bu bakımlar için sedef, kemik, fırça ve bıyık tarağı gibi tarak çeşitleri üretmişlerdir. Fakat kullanılan jöle ve sprey gibi saçların güzel görünmesini sağlayan kimyasal maddeler kullanarak saçların dökülmelerine büyük ölçüde olanak sağlamışlardır. Edirne saç ekimi merkezleri bu konuda internette yayınladığı yazılarla halka bilgi vermektedir. Çünkü insanların yaptıkları bu hatalar onlarda derin yaralar, psikolojik bozukluklar ve bayanlar da ciddi problemler yaratmaktadır. Bunun için de dökülen yerlere uygulanacak tedaviler firmamıza ait 0553 190 6010 numarasını arayıp veya whatsapp üzerinden dökülen o bölgenin resmi veya videosu gönderilip bu konuda fiyat ve tedavi hakkında bilgi alınabilir. Bu aramalar Türkiye’nin her yerinde bulunan firmalarımıza da ulaşılarak tedavi süreciyle ilgili bilgi alınabilir. Düzce saç ekimi merkezimizde de aynı uygulamalar uzman ekipler tarafından yapılmaktadır. Ayrıca bu işe başladığımızda ilk açtığımız yer olan Ankara saç ekim merkezi ile de Türkiye geneli ve özellikle de civar illere hizmet vermekteyiz.

edirne-sac-ekimi

Edirne saç ekim merkezi uygun fiyat ve müşteri memnuniyetiyle hizmet vermektedir. Bu merkeze gelindiğinde ücretsiz olarak saç ekimi yapılacak bölge tetkik edilir. Yapılacak işlem süresi ve fiyatı hakkında detaylı bilgilendirme yapılır. Eğer saç ekimine karar verilirse iki yöntem ile yapılır. Kulak arkasından alınan kıllar özenli bir şekilde açık olan alana ekilir. İkinci yöntem ise FUT tekniğidir. Saç ekimi Edirne FUT tekniği konusunda alanına uzmanlaşmış ekiplerle çalışmaktadır. Saç ekilecek yer önce özel ilaçlarla temizlenip cerrahi müdahale yapılmadan iğne yöntemiyle ekilir. Buda hastaya yara vermeden vücutta ameliyat izi bırakmadan sıkıntı oluşmasını engeller. Bu ameliyatlar ortalama 2-5 saat arası sürmektedir. Hasta normal hayatına devam eder hastanın bünyesine göre saç Ekimi 4-6 ay arasında kendini belli eder. Bu faaliyetlere Ankara’daki ilk açılan merkezimiz de başlanmış olup burada uzmanlaşmış kadrolar Türkiye’nin her yerinde ki saç ekim merkezleri ile diyalog halindedir.

Edirne saç ekimi yapan hastaneler temiz ve Avrupa standartlarına uygun aletler yer almaktadır. Hastane de bulunan personeller uygulayacakları dallar arasında kurslar görüp sertifikalandırmaktadır. Bu uygulamaların yanı sıra saç mezoterapisi de yapılmaktadır. Seyrek saçlı kişiler de saçlı bölgenin uyarılmasıyla yapılmaktadır. Saçlı deri içerisine uygulanan küçük vitamin ve mineral iğneleriyle kokteyller ilave edilir. Saçlı deride oluşan moleküller saçın uyarılmasını sağlar yeniden çıkması konusunda bir yarar sağlamaz. Bu işlemler yapılırken lokal anestezi yardımıyla bireyin hissetmesi ve acı çekmesi engellenir. Birey tedavi sonrasında mutlu ve güler yüzlü bir şekilde sonuca kavuşur.