Düzce Saç Ekimi

Ücretsiz analiz ve fiyat alma formu

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon (gerekli)

İletiniz

Saç vücudun baş üzerinde oluşturduğu kıl topluluklarına verilen addır. Saçın yapısı gereği oluşturduğu çeşitli etmenler vardır. Saçın çeşitleri düz ve kıvırcık olmak üzere iki çeşittir. Düz saçlar yapısı gereği kolay şekil alabilen saçlardır. Saçta dökülmeler oluşmasından sonra Düzce saç ekimi yapmış olduğu çalışmalarla bu olayı kâbus olmaktan çıkardı. Bilhassa burunu büyük olan kadınlar da düz saç büyük bir sorun olarak nitelendirilmektedir. Çünkü burnu ortaya çıkarttığını düşündükleri için maşa veya benzeri bukle yöntemleriyle saçı dalgalandırmaya çalışmaktadırlar. Firmamızın saç ekimiyle ilgili yaptığı işlemleri fiyat bilgilerini ve ekibimizi tanımak için telefondan 0553 190 6010 numarayı arayarak ya da whatsapp üzerinden sorunlu bölgenin resmini göndererek bilgi alabilirsiniz. Düzce saç ekim merkezi Türkiye’nin birçok ilinde bulunduğu gibi Düzce’nin de birçok ilçesinde hizmet vermektedir.

duzce-sac-ekimi

İlk kurulma yerimiz olan Ankara’da genel merkezimiz bulunmaktadır. Burada yola ilk çıktığımız ekip arkadaşlarımızın bilgisine yaptıkları işlere ulaşabilirsiniz. Hizmet vermek her zaman için bilhassa insan sağlığıyla ilgili yapılan işlerden bahsederken firmamıza olan güveni duymak bizleri mutlu etmiştir. Diyarbakır saç ekimi ve saç uzatım yöntemleri ilgili firmamızda bulunmaktadır. Bu bölgemizde ki firmamızla ilgili detaylı bilgilere ulaşabilmek için internet sitemizden ve bloglar da bulunan linklerden ulaşabilirsiniz. Düzce saç ekim merkezleri uygun fiyat ve sağlık bakanlığı onaylı ilaçlarla müşterilerine evlerindeymiş gibi hissettirerek tedavi uygulamaktadır. Saç ekimi Düzce’de PRP tekniği daha çok kullanılmaktadır. PRP tekniği insanların kendi kanlarında ki materyallerin kullanılarak vücudun içinde ki saç dokusunun onarılmasını sağlamıştır. PRP tekniğinde elde edilen sıvı ile saç köklerinin kalınlaşmasını sağlar ve daha ilk seansta etkisini gösterir.

Düzce saç ekimi yapan hastaneler birçok ile göre daha az sayıdadır işini ehliyle yapan insanlarla donatılmış ve Avrupa standartlarına uygun ortamlarda çalışılmaktadır. Saç ekim ameliyatları ağrısız ve acısız şekilde yapılmaktadır. Vücutta neşter ve benzeri ameliyat malzemesi kullanılmadığı için herhangi bir kesik ve yara bulunmamaktadır. Saç ekim operasyonunda kısaca bahsetmek gerekirse saçın arka kısmında alınan dokunun eksik olan bölgeye ilave edilmesidir. Bir diğer deyişle vücudun içerisinde transfer yapılmasıdır. Saç ekimin de herhangi bir vücutsal test yapılmasına gerek olmamaktadır. İsteyen saçı dökülen herkese saç ekimi tedavisi uygulanmaktadır. Firma ince saç tellerini kullanarak uzman kadroyla daha görünüşlü, daha güzel ve başarılı saç ekimi yapabilmektedir. Düzce saç ekimi konusunda operasyon öncesinde sonucun az çok bilinmesi sebebiyle ve konforlu, güler yüzle ayrılmalarını sağlayabilen bir operasyondur. Saç ekim operasyonu yaklaşık olarak 5-6 saat sürmektedir. Saçın eski haline benzer şekilde çıkması ise 6 aylık bir süre zarfında tamamlanmaktadır. Tedavi sonrasında kabuk bağlanan bu yer yıkanarak ve ovularak kabukların attırılması temizlenir ve daha belirgin sonuçlara ulaşılır.