DHI Saç Ekimi Tekniği Fiyatları

Ücretsiz analiz ve fiyat alma formu

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon (gerekli)

İletiniz

DHI SAÇ EKİMİ İŞLEMİ İLE HAYALİNİZDEKİ SAÇLARA KAVUŞABİLİRSİNİZ

Kadınlarda da nadir olarak görülse de saç dökülmesi, büyük oranda erkeklerde görülmektedir. Saçlarınız seyrekse veya çok fazla döküldüyse üzülmeyin ve bunu sorun etmeyin. DHI saç ekimi tekniği ile hayalinizdeki saçlara kavuşabilirsiniz. 11 yıl boyunca saç ekimi, kaş ekimi, sakal ve bıyık ekimi konusunda, sayısız kişiye hizmet vermiş olan firmamızdan, ANKARA DHI tekniği yani kalem yöntemi ile saç ekimi yaptırabilirsiniz.

dhi saç ekimi ankara

dhi saç ekimi ankara

DHI Saç Ekimi ANKARA Tekniği

DHI ve FUE yöntemi olmak üzere 2 farklı yöntem ile saç ekme işlemi bulunmaktadır. DHI saç ekimi ( Direct hair implant) dikiş, iz ve kesim olmayan bir yöntemdir. Bu teknikte başın arka kısmından alınan greft, yani saç kökleri, saçın ekileceği bölgeye hiç delik açmadan özel uçlar ile direkt olarak ekilmesidir.

ANKARA DHI Saç Ekimi Tekniğinin Avantajları

  • Delik açmadan ekilmesi, ekilebilecek kök sayısını çoğaltmakta ve daha çok ekim yapılabilmesini sağlamaktadır.
  • Aynı zamanda, kesik olmadan yapıldığı için de iyileşme süresi çok kısa olmaktadır.
  • Bu teknikte saçlar direkt olarak kalemle yön verilerek ekilmektedir. Bu yüzden kanama olması gibi bir durum söz konusu değildir. Kişi ertesi günü saçlarını rahatlıkla yıkayabilmektedir ve 1 hafta da tamamen iyileşir.
  • DHI tekniği ile saç ekimi ankara yapılabildiği gibi, sakal ve kaş ekimi de yapılabilmektedir.
  • Mikroskop kullanmadan yapılabildiği için, saç kökleri ışık ve ısıya maruz kalmaz.
  • Graftlar, hiçbir işleme tabi tutulmadığı için, saç kökleri zarar görmez ve ölmez.
  • Daha az miktarda anesteziye ihtiyaç duyulduğu gibi, ilaç alımı da azdır.
  • Bu teknikle ekilen saçlar, anında anajen evreye girer ve saçlar çabuk uzamaya başlar.
  • Saç ekimi yaptıran kişi, ufak iğne batmaları hisseder ve canı yanmaz.
  • Hızlı ve acısız olmasının yanında sonucun mükemmel olması, kişilerin yüzlerini güldürmektedir.

Firmamızı Tercih Etmenizin Avantajları

Bu sektörde 11 yıldır hizmet veren firmamız, ülkemizin İstanbul, Ankara, Antalya, Konya ve İzmir gibi büyük şehirlerde binlerce kişiye hizmet vermiş ve başarılı işlere imza atmıştır. Firma olarak ARGE çalışmalarına çok önem vermekteyiz ve sektörde olan tüm teknolojik yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Müşterilerimiz için en uygun tedavi yöntemi ne ise, onu uygulamamız müşterilerimizin kliniğimizden mutlu olarak ayrılmalarına olanak sağlamaktadır. Konusunda uzman, deneyimli ve profesyonel ekibimizin olmasının yanında saç ekme işlemlerinin tam donanımlı steril hastaneminiz de yapılması, sorunsuz ve başarılı işleri müşterilerimize sunmamızı sağlamıştır. DHI saç ekimi yaptırmak isteyen müşterilerimize ön muayene sonrasında graft sayısını net olarak belirtmekteyiz. Bu durum müşterilerimizin işlem sonrasında sürpriz rakamlarla karşılaşmalarına engel olmaktadır. Aynı zamanda kliniğimize gelen tüm müşterilerimize merak ettiği tüm konular hakkında bilgi verilmekte ve eğer arzu ederlerse de daha önce saç ekim işlemi yaptırmış olan müşterilerimizin videolarını da izletmekteyiz. Bu durum müşterilerimizin kafalarında hiç soru işareti olmadan işleme başlamalarına olanak sağlamaktadır.

İletişim : 0553 190 60 10
http://www.vegasacekimi.com