Çumra Saç Ekim Merkezi

Ücretsiz analiz ve fiyat alma formu

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon (gerekli)

İletiniz

VEGA Saç Ekim Merkezi

VEGA Saç Ekim Merkezi

EKİM YAPILAN SAÇLARIN UZAMA SÜRESİ

Çumra Saç ekimi işlemi yapıldıktan sonra en çok sorulan sorulardan biride saçın uzamasıdır. Bu soruya kesin ve net cevabımız vardır. Yani ekilen saç uzar. Hiçbir şekilde aklınızda bir soru olmasın. Çünkü yüzde yüz ekilen saçlarınız uzayacaktır. Saç ekimi uygulamaları da bu nedenle yapılmaktadır. Madem saçlarınız uzamayacak bu işlemler ne diye yapılıyor ki zaten saç ekimi yaptırmasanız da saçınız uzamıyordur. O nedenle saç ekiminden sonra saçlar çıkar ve uzamaya başlar.

Saç ekimi ile uygulanan saçlar eski saçlarınızdan hiçbir farkı yoktur. Sizlere uygulanan saçlarda başka bir yerden alınmadı. Sizlerin ense köklerinde bulunan saçlar alınıp saç ekimi yapıldı. Bu nedenle yaptırdığınız saç ekimleri sonucunda saçlarınız uzar ve canınız ne zaman isterse gidip saçlarınızı kestirebilirsiniz. Bu tür sorular bizlere gelen hastalarımız tarafından çok sorulmaktadır. Bu sebeple sizle bu bilgileri paylaşmak istedim. Aslında sizlere ekilen saçlar çok doğaldır. Nasıl derseniz, çünkü ekilen saçlar sizlerin ense bölgenizden alınıp uygulaması yapılan saçlar o yüzden ekilen saçlarında doğal olması çok normaldir. Yapılan uygulamanın da doğallığa çok etkisi vardır. O yüzden yapılan saç ekiminde işlem ne kadar sağlıklı ve düzgün olursa saçlarınız o kadar iyi ve doğal olur. Yani sizlere kısa ve öz bir şekilde şunu söylemek isterim. Önceki saçlarınız ne kadar uzuyorsa saç ekimi sonrasında da saçlarınız o kadar uzamaktadır. ÇUMRA Saç ekimi yapıldıktan sonra uzayan saçlarınızın yarıda kalma gibi bir olasılığı yoktur ve ekilen kök tutmasa bile az bir kısmı tutsa da o kök oldukça uzar.

Türkiyenin her şehrinden hastalarımızın Konya’ya geldiğinde otel masrafları merkezimiz tarafından karşılanacaktır. Detaylı bilgilendirmeiçin 0553 190 60 10 numarasını arayabilirsiniz.. Ayrıca saç problemi olan hastalarımıza ön muayene ücretsizdir.