Çorum Saç Ekimi

Ücretsiz analiz ve fiyat alma formu

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon (gerekli)

İletiniz

Çorum saç ekimi yaptırmak isteyenler için yayınladığımız bu yazımızda, hem saç ekimi ile ilgili bilgilendirme yapacağız hemde Çorum saç ekimi için merkez arayışı olan müşterilerimizin hizmetimizden yararlandığında ne gibi artılardan fayda sağlayabileceği ile ilgili konulara değineceğiz. Direk telefonda bilgi almak isterseniz: 0553 190 60 10 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Ayrıca; aynı numaraya whatsapptan resim göndermeniz halinde fiyatlar ve diğer detaylarla ilgili bilgi de alabilirsiniz.

Saç Ekimi Nedir?

Çorum saç ekimi Saç ekimi günümüzde saç problemi yaşayan insanların en çok tercih ettiği çözümdür. Saçın açıklık veya dökülme olan kısmına, ense bölgesinden alınan saçların taşınması işlemidir. Taşınan saçlar, yeni ekim yapılan bölgede verimliliğe göre 2, 3 kök olarak çıkıyor buda daha fazla alanı kapatabilmemize olanak sağlıyor. Ayrıca saç ekimi için enseden alınan saçlar yapısı gereği dökülmüyor. Böylece kalıcı saçlara sahip oluyorsunuz. Saç ekimi için kremler, şampuanlar vb çözümler öneriliyor fakat bunca yıllık meslek hayatım boyunca bu tarz denemelerden başarılı sonuç alabilen olduğunu görmedim.

Çorum Saç Ekimi işlemini Ankara da Vega Saç Ekim merkezinde yaptırmanız halinde, ne gibi artılarınız olacağına değinmek isterim.

Ekibimiz, alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. İşlemler hastanede, doktor kontrolünde ve sağlık personellerinde yapılıyor. Yani saç ekimi için bizi tercih etmeniz halinde, saç ekiminde profesyonel bir ekip tarafından güzel bir sonuç alabileceksiniz. Ayrıca, Ankara dışından gelen hastalarımızın konaklamaları gerekmesi halinde konaklama masrafları firmamızca karşılanıyor yani Çorumda saç ekimi yaptırmışsınız gibi çok fazla maliyet altına girmeden işleminiz yapılacak. Ayrıca; her işlem yaptığımız müşterimiz için 1 seans PRP uygulamasını ücretsiz yapıyoruz. PRP (Kök hücre tedavisi) ile hem yeni ekilen saçlarınızın verimliliği artıyor, hemde eski saçlarınızdaki dökülmeler duruyor. Buna ek olarak, işlem sonrası kullanılması gereken ilaçlar ve şampuanlar bedava veriliyor. Kısacası; başarılı bir işlemi fiyat olarakta uygun yaptırmış olacaksınız?

Saç Ekimi Fiyatları?

Çorumdan gelecek müşterilerimiz fiyatlandırma ile ilgili bilgi almak istiyor olabilirsiniz ama ekibimiz tek bir fiyat politikası kullanmıyor. Kişilerin saçındaki açıklık oranı ve yapılması gereken işlemler farklılık gösterdiği için fiyatlandırmamız da kişiye özel oluyor. Sizin işleminizin ne kadara mâl olacağını öğrenmek için whatsapp ile 0553 190 6010 numaralı telefona resim göndermeniz yeterli. Uzmanlarımız gelen resimleri değerlendirip gün içerisinde geri dönüş yaparak hem fiyatlar hemde diğer detaylarla ilgili bilgi verirler.