Çankırı Saç Ekimi

Ücretsiz analiz ve fiyat alma formu

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon (gerekli)

İletiniz

Çankırı saç ekimi olarak saç dökülmesi sorunu ile karşı karşıya kalan ve bundan şikayetçi olan herkese yardımcı olmak ve saç ekimi işlemlerini gerçekleştirmek için Türkiye’nin her yerindeki şubelerimizle hizmetteyiz. Eğer sizin de saç ektirmek, bıyık ya da sakal ektirmek gibi bir niyetiniz varsa bizi haftanın her günü ve günün her saati 0553 190 6010 numaralı telefondan arayarak bilgi alabilirsiniz. Ayrıca aynı numaradan WhatsApp yolu ile dökülen bölgenin fotoğrafını yolladığınız takdirde de saç ekim uzmanlarımız size en kısa süre içinde dönüş yaparak hem fiyat bilgisi konusunda, hem de diğer merak ettiğiniz soruları cevaplamak adına sizi arayacaklardır.

Çankırı saç ekim merkezi aynı zamanda PRP işlemini de uygulamaktadır. PRP nedir diye merak edenler için söylememiz gerekirse, saç ekimi işleminden sonra ekim yapılan bölgede oluşan tahrişi gidermek ve saç çıkmasını daha da hızlandırmak için yapılan bir uygulamadır. PRP uygulamasına bir nevi tedavi yöntemi de diyebiliriz. PRP işleminin esas amacı güçsüzleşmiş, zayıflamış, eski sağlıklı halini kaybetmiş saç tellerinin yeniden canlanmasını sağlamaktır. Saç dökülmesi yaşayan kişilerde yapılan PRP işlemi sonrasında o bölgede saçların yeniden çıkmaya başladığı, çıkan saçların da eskisinden çok daha canlı olduğu gözlemlenir.

cankiri-sac-ekimi

PRP uygulamasını saç ekiminden sonra da Çankırı saç ekim merkezleri olarak yapmaktayız. Bu işlemdeki amacımız saç ekimi yapılan kişinin ekim bölgesindeki yarayı, kabuklanmayı bir an önce gidermektir. Esasında buradaki yara rahatsız edici bir halde değildir. Ancak saç ekimi yapılan bölgeye PRP uygulaması yapıldığı takdirde oradaki tahriş olan bölge normalden daha çabuk iyileşir ve böylece saç kökleri de kabuklanma ve kızarıklıklardan arındırılarak yeni ekilen saçın daha hızlı uzaması amaçlanır. PRP uygulamasında kişilerin doğal yapısında bulunan doğal plazma sıvısı olarak da bilinmektedir. PRP işleminde kişilerin kendi kanı kullanılır. İşlemde herkesin kendi kanı kullanıldığından dolayı da herhangi bir yan etki ya da reaksiyonla karşılaşılma ihtimali de yoktur. Aslında PRP tedavisinde saç dökülmesi yaşanan alandaki doku kaybını ortadan kaldırmak orada yeni doku oluşumunu sağlamaktır. Hal böyle olunca da saç ekimi Çankırı olarak yaptığımız saç ekimi işlemlerinden daha verimli sonuçlar alırız.

Saç ekimi işlemleri ya da saç dökülmesi problemleri ile bize sadece erkekler değil sayısı hayli olan kadınlar da başvurmaktadır. Çünkü artık günümüzde saç dökülmesi problemi sadece erkeklerin değil aynı zamanda pek çok kadının da sorunudur. Üstelik kadınlar estetik görünümlerine erkeklerden daha çok önem verdiği için saç ekimi uygulamalarına da oldukça rağbet etmektedirler.

Çankırı saç ekimi yapan hastaneler konusunda da sizlere yardımcı olabildiğimiz gibi merkezlerimizde her türlü saç ekimi işlemlerini başarıyla gerçekleştirmekteyiz. Sadece Çankırı’da değil Türkiye’nin dört bir yanında saç kim merkezlerimiz bulunmaktadır. Çanakkale saç ekim merkezleri ile ilgili yazımızı da bu linkten okuyabilir, Çanakkale ilindeyseniz saç ekimi konusunda her türlü bilgiyi bizi arayarak alabilirsiniz.