Bursa Saç Ekimi

Ücretsiz analiz ve fiyat alma formu

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon (gerekli)

İletiniz

Saç dökülmesi ile ilgili çözümler sunan firmalar arasında Bursa saç ekimi ilk sırada yer almaktadır. Saç ekimi işlemleri saç dökülmesi için yapılan uygulamalar arasında en etkilisidir. Saç ekimi konusunda kesin sonuçlara ulaşan merkezimiz Bursa’nın ve çevre illerinin hizmetinde olmakla birlikte Türkiye’nin her şehrinde bulunan saç ekim merkezlerimiz de hizmetlerine devam etmektedir. Uzman kadromuz işlerini severek yapan kişilerden oluşmaktadır.

Saç ekimi Bursa ilinde tarafımızdan gerçekleştirilen ekim işlemleri üstün kalitedeki cihazlar ve işinin ehli doktorlar tarafından yapılmaktadır. Saç dökülmeleri tahmin edildiği gibi sadece erkeklerde değil, kadınlarda da sıklıkla görüldüğünden bize ulaşan ve saç ekimi yaptıran kişilerin arasında kadınlar çoğunluktadır. Saç dökülmelerinin başlıca sebebi genetik etkilerdir. Yanı sıra çeşitli etkilerle saç dökülmesi yaşanabilir. Bunları stres, sağlıksız beslenme, yoğun iş temposunda yaşanan manevi yorgunluklar gibi sebepleri de sayabiliriz.

 

bursa-sac-ekimi

Bursa saç ekim merkezi sadece Bursa bölgesinde değil pek çok ilde hizmet verir. Burdur saç ekimi ile ilgili yazımız da bu linkten ulaşabilirsiniz. Ayrıca bizi 0553 190 6010 numarasından arayabilir, saç ekimine dair her türlü sorunuzu sorup cevap alabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp yoluyla saçınızın dökülen bölgesinin fotoğrafını yolladığınız takdirde uzmanlarımız inceledikten sonra size geri dönüş sağlayarak yapılacak işlem ve fiyat hakkında bilgi verebilirler.

Bursa saç ekim merkezleri olarak söylüyoruz ki; günde bir miktar saçın dökülmesi saç sağlığı açısından normal sayılabilir. Ancak ortalama olarak hergün 100 tel civarı saçınız dökülüyorsa siz de saç dökülmesi sorunuyla karşı karşıyasınız demektir. Daha da kötüsü bu dökülmenin gittikçe çoğalacağı ve sizi kellik sorunu ile başa çıkmak zorunda bırakır. Saç ekimi uygulamaları saçın azaldığı ya da tamamen döküldüğü bölgelere yapılır. Saç ekimi teknikleri arasında yer alan FUE tekniği ile saç ekimi en çok tercih edilendir. Biz de saç ekimi uygulamalarımızda genellikle bu yöntemi tercih etmekteyiz. Saç ekimi işlemi lokal anestezi uygulanarak yapılır. İşlem sırasında ağrı ya da acı hissetmezsiniz.

Bursa saç ekimi yapan hastaneler denince de akla gelen saç ekim merkezimizde FUE tekniği ile saç ekimi uygulamaları yapılmaktadır. İşlem sırasında herhangi bir kesici alet kullanılmadığından sonrasında da iz kalma ihtimali yoktur. Kıl köklerinin genetik kodlaması itibariyle enseden ve kulak arkası bölgelerden saçlar dökülmez. Bu sebeple de saçın döküldüğü bölgelere bu bölgelerden alınan kullar ekilir. Saç ekimi uygulamalarının en önemli noktalarından biri de saç ekilen bölgede bir daha saç dökülmesinin yaşanmadığıdır. Bize başvuran kişilerden gelen soruların en başında bu soru gelmektedir. Özellikle belirtmek istiyoruz ki; saç ekimi işleminizden sonra çıkan yeni saçlarınız ömrünüzün sonuna kadar dökülmez. Bir daha o bölgede saç dökülmesi sorunu yaşamazsınız.

Saç dökülmesi ile ilgili her türlü soru ve sorununuz için bizi Türkiye’nin her ilinden arayabilirsiniz.