Bursa Saç Ekim Merkezi

Ücretsiz analiz ve fiyat alma formu

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon (gerekli)

İletiniz

Bursa Saç Ekimi Merkezi Hakkında bir çok konuyu www.vegasacekimi.com sitesinde bulabilirsiniz.
– Bursada kaç Adet Saç Ekimi merkezi var .
– Merkezinize nasıl ulaşabilirim
* 0553 190 60 10 numarasıyla iletişim kurabilir saç ekimi hakkında bilgileri alabilirsiniz.

Mikro motor ile alınan tekli saç kökleri, bizim uyguladığımız Fue + Ekim Plus Tekniği ile Follipen yardımıyla kanalı kendi açıp, otomatik olarak kökler yerleştirilir. Hem doğal hemde daha sık sakal ekimi Fue + Ekim Plus Tekniği ile mümkündür Lokal anestezi altında uygulandığı için ağrı duyulmaz. Saç ekim bölgesinde iyileşme dönemi çok hızlı gerçekleşir. Ancak 8-9 gün hafif kızarıklıklar olabilir. Ekilen sakalı traş yapabilmek için 10-12 gün beklemek gereklidir. Ters hareketle traş etmemek gerekir. 15. günden sonra köklerin uçundaki kıllar kırılabilir.

Bursa Saç Ekimi Merkezi Bunların tekrar uzaması 3.aydan itibaren 8. aya kadar tekrar dökülen köklerden sakal karakterinde uzamaya başlar.Kişinin beklentisine uygun sıklık ancak 7-8 ay sonra gerçekleşmektedir.

Türkiyenin her şehrinden hastalarımızın Konya’ya geldiğinde otel masrafları merkezimiz tarafından karşılanacaktır. Detaylı bilgilendirmeiçin 0553 190 60 10 numarasını arayabilirsiniz.. Ayrıca saç problemi olan hastalarımıza ön muayene ücretsizdir.