Burdur Saç Ekimi

Ücretsiz analiz ve fiyat alma formu

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon (gerekli)

İletiniz

Saç ekimi denildiği zaman akla gelen yöntemler arasında oldukça korkutucu ve caydırıcı yöntemlerden bahsedilmektedir. Bu yöntemlerin uygulanış biçimlerinde hem sağlığınızla hem de psikolojinizle etki altına alınmaya yüz tutulursunuz. Hiçbir realitesi olmayan bu yargılamaların Burdur saç ekimi işlemleriyle uzaktan ya da yakından bir alakası bulunmamaktadır. Saç ekim işlemleri tamamen belirtilen noktalarda gerçekleştirilerek sizlere yok olan saçlarınızı geri kazandırmayı sunar. Bunun için çeşitli operasyonlar kullanılmakta olup sizin talep ettiğiniz doğrultuda ekim işlemi gerçekleştirilir. Bu yazımızda sizlere ekim işlemleriyle birlikte saç ekiminin aşamaları hakkında bilgiler vereceğiz.

Saç ekim işlemleri gelişen teknolojiyle birlikte artık iz bırakmadan ve daha kısa süren seans uzunluklarıyla hizmet vermektedir. Saç ekimleri FUE tekniği ve FUT teknikleri olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Burdur saç ekim merkezi aracılığıyla bu iki teknikte uygulanabilirken tamamen tercih size bırakılır. Saç ekiminde FUE tekniği oldukça sık bir biçimde kullanımı olurken enseden alınan saç kökleriyle beraber ekim yapılacak olan noktalara uygulama biçimidir.

Diğer bir teknik olan FUT tekniği ise kulak arkasından alınan köklerin saç diplerine ekilmesidir. Saç ekimi gerçekleşmeden önce ekim yapılacak bölge ile saç yüzeyleri tıraşlanır. Bu şekilde oluşacak kökler zamanlı olarak büyüme gerçekleştirirler. Burada önemli olan noktaysa sizin ekim yaptırmak istediğiniz bölgelerdir. Ekim yapılmadan önce acı hissetmemeniz ve saç ekimi sonrası sancı yaşamamız adına operasyonda lokal anestezi uygulanır. Bu uygulama Burdur saç ekimi yapan hastaneler de yapıldığı gibi birçok saç ekim noktalarında da gerçekleştirilmektedir. Ekim işlemi birkaç saat sürerken seanslar tamamıyla uygulanacak olan bölgenin ölçüsüne bağlıdır. Müşterilerimize uzun süreli süren seansların daha etkili sonuç verdiği doğal, sıkı saçlara kavuşmanızda yardımcı olduğu tespit edilmiştir.

burdur-sac-ekimi

Saç ekim işlemleri Türkiye’nin her noktasında gerçekleştirebildiği gibi Burdur saç ekimi merkezleri tarafından da yapılmaktadır. Saç ekimi için 0553 190 6010 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilir veya bu numaraya Whatsapp üzerinden yollayacağınız fotoğraflarla birlikte fiyat konusunda bilgi alabilirsiniz.

Saç ekimi işlemlerinden bir diğeri olan FUE tekniği ise ekim sırasında hiçbir iz bırakmazken, saçlarınızın ekim bölgesine olan uyumu da bir o kadar fazla gerçekleşmektedir. Saç ekim işleri sadece saçların olmadığı noktalara değil aynı zamanda saç dökülmesinin de fazlalaştığı noktalara yapılmaktadır. Burdur saç ekim merkezleri bölgede saç ekimi konusunda üstün hizmetler sağlarken, aynı zamanda çevre illerden de müşteriler kabul etmektedir. Saç ekim ücretleri piyasada belirtilenin aksine tamamen kişiye özel olup bu konu hakkında bilgi almak istiyorsanız saç ekimi Burdur adresine ulaşarak öğrenebilirsiniz.  Ayrıca şubelerimiz sadece Burdur ile sınırlı kalmamakta olup diğer illerimizde bulunan saç ekimi noktalarına da Aydın saç ekim merkezi adlı yazımızdan da öğrenebilirsiniz. Saç ekim işlemleri konusunda yüksek teknoloji ve uzman doktorlarla sizlere özlemini duyduğunuz eski saçlarınıza kavuşma olanağı tanımaktadır. Türkiye’nin her yerinden bize ulaşabilirsiniz.