Bolu Saç Ekimi

Ücretsiz analiz ve fiyat alma formu

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon (gerekli)

İletiniz

Saç kaybının fazla durumlarda ve saç hücrelerinin ölmesiyle birlikte saç kaybını önlemek amaçlı kullanılan yöntemler bir tanesi de Bolu saç ekimi işlemidir. Geliştirilen son teknolojilerle birlikte uzman doktorlar tarafından yapılan ve sizlere saç ekiminde beklenmedik değişiklikler sunan operasyonlar gerçekleştirilir. Yeni uygulamaya koyulan tekniklerle birlikte ameliyatsız, acı çekmeden ya da kafa derinizde herhangi bir yara izi bulunmadan saç ekim işlemleri gerçekleştirilmekte.  Bu yazımızda sizlere saç ekimi hakkında detaylı bilgiler vererek saç ekim işlemlerini aktaracağız.

Bolu saç ekim merkezi müşterilerine sorunsuz bir saç ekimi gerçekleştirerek en uygun tedavi yöntemlerini uygulamaktadır.  Son teknoloji ile donatılmış olan muayenelerimizle sizlerin saç problemlerinizi çözmenizde yardımcı oluyoruz. Saç ekimi uygulamaları sizlere kaybolan doğal saçlarınızı geri kazandırma olanakları sunmaktadır. Bunun için vücudunuzdaki bir bölgeden kıl örnekleri alınarak hücrenin tekrar yenilenmesi sağlanmaktadır.

bolu-sac-ekimi

Saç kökü naklinde kişiden alınan saç örnekleri genel anesteziye gerek duymadan saçın alınıp bölgeye uygulanma biçimidir. FUT yönteminde iki kulağın arasından alınan saç dokuları sonrasında saç alınan yerde ufak bir iz kalırken diğer bir teknik olan FUE yönteminde herhangi bir iz riski bulunmamaktadır.  Foliküler Ünite Ekstraksiyonu olarak adlandırılan yöntemde kafanın arka kısımdan saç alınarak gerçekleştirilir.  Bu yöntemde kişilerde herhangi bir iz sorunu görülmez. Saç ekimi Bolu hakkında her türlü soru ve sorununuz için 0553 190 6010 numaralı telefonu arayarak ya da saç sorunu yaşadığınız bölgenin resmini Whatsapp üzerinden bizlere mesaj atarak fiyatlar konusunda bilgi alabilirsiniz.

İlk teknikte ensenin biraz üzerinden iki kulak arasından bir alandan saç dokusu alınır. Daha sonra alınan doku ekilmek istenilen bölgeye tek tek ekilerek uygulanır. Saç alınan bölge ise dikilerek kapatılır. Ancak bölgede dikmeye bağlı olarak 9 – 10 cm civarında bir iz kalabilmektedir. Uzun süren seanslar sonrasında iz kalma durumu düşme ihtimali yüksekken tek bir seans içerisinde 5000-6000 saç teli ekimi gerçekleştirilmektedir. FUT yönteminde saç ekimi 6 ay ara ile 2 ya da 3 seans içerisinde gerçekleştirilmekte olup operasyonlar toplamda 3 ile 4 saat arasında değişmektedir. FUE tekniği ile saç ekimi konusunda ise FUT tekniğine oranla bir seferde 4 katı kadar daha fazla saçın ekilmesi mümkündür.

Bolu saç ekimi ve Bolu saç ekim merkezleri iletişim sağlamak ve seans bilgileri ile ücretleri öğrenmek adına iletişim sağlayabilirsiniz. Seanslarımızda 2 ile 3 seans arasına değişebildiği gibi uzun süreli seanslar her zaman müşterimize dolgun ve güçlü saçlara ulaşmak adına tavsiye etmekteyiz.

Saç ekimi konusunda Türkiye’nin her yerinde hizmet veren ve Bolu saç ekimi olarak Bolu halkının saç sorunlara yardım eden merkezlerimiz size saçlarınıza geri kavuşma olanağı tanır. Özellikle FUE saç ekimi konusunda uzman doktorlarımızla hizmet veren Bolu saç ekimi yapan hastaneler bölgede trend haline gelmeyi başarmıştır. Sadece Bolu da değil aynı zamanda çevre illerle birlikte ilk açtığımız merkezimiz olan Ankara saç ekimi merkezi ile ilgili yazımızı okuyarak da saç ekimleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.