Bolu Saç Ekimi

Ücretsiz analiz ve fiyat alma formu

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon (gerekli)

İletiniz

Herkesin saç türü farklıdır. Kiminin saçarlı kuru, kiminin yağlı, kiminin ince telli, kiminin de kalın tellidir. Saç köklerlimizin de birçok özelliği vardır aslında. Saç dökülmeleri de saç köklerinin özelliklerine bağlı olabilir. Bolu saç ekimi ile saçınızın bilmediğiniz özelliklerini de öğrenme şansına sahip olabilirsiniz. Yaptığımız saç analizi ile saçlarınızın karakterini bilmenizi sağlarız. Bundan sonra da dökülen saçlarınız için ne gibi bir uygulama yolu izleneceğine karar veririz. Saç dökülmelerinin pek çok sebebi vardır. Bunların arasında beslenme alışkanlıkları, kişinin yaşam kalitesi, genetik faktörler, stresli yaşam gibi etkiler mevcuttur.

Bolu saç ekim merkezi ile sizlere yılların tecrübesi ile hizmet vermekteyiz. Çalışma ekibimizdeki herkes tek tek alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Türkiye’nin her ilinde merkezimiz bulunmaktadır. Ayrıca sizler de Türkiye’nin her yerinden bizi arayarak sormak istediğiniz tüm soruları sorabilirsiniz. Telefon numaramız ise 0553 190 3010’dur. Aynı numaraya WhatsApp uygulaması yoluyla saçınızın dökülen bölgesinin resmini de yollayabilirsiniz. Size en kısa sürede dönüş yapılarak saçınızın durumu, yapılması gerekenler ve fiyat bilgisi aktarılacaktır.

bolu-sac-ekimi

Bolu saç ekim merkezleri ile ilgili uzun yıllardır süren çalışmalarımız Bolu’da yaşayanlar tarafından da bilinir. Tabii sadece Bolu’da değil Türkiye’nin her yerinde saç ekim merkezlerimiz vardır. Bitlis saç ekimi ile ilgili bilgi almak isterseniz o konuyla ilgili yazımızı da okuyabilirsiniz. Saç ekimi işlemi yapmadan önce saç analizi yapmanın öneminden bahsetmiştik. Bu analiz sırasında kişilerde bazı deri hastalıklarının olduğu da ortaya çıkmaktadır. Böyle bir durumla karşılaşıldığında da çözümün bizde olduğunu belirtmek isteriz. Mezoterapi yöntemi ya da oksijen tedavisi yöntemi uygulayarak sizi bu sorunlarınızdan da uzaklaştırabiliyoruz. Ayrıca bu sorunlarla ilgili PRP uygulamamız, özel şampuan kullandırımı ve ilaç tedavisi şeklinde de ilerleyerek bu deri ile ilgili sağlık sorunlarınızdan kurtulmanızı sağlıyoruz.

Saç ekimi Bolu olarak kullandığımız saç ekim yöntemleri arasında en tercih edileni de FUE tekniğidir. Saç ekimimizin başarılı olması için önemli olan size uygun tekniği bulup karar vermemizdir. Bunu da uzman kadromuz sayesinde sorunsuz bir şekilde halledebiliyoruz.

Bolu saç ekimi yapan hastaneler konusunda da merakınızı gidererek sizi her konuda memnun ediyoruz. Bazı durumlardaki saç dökülmelerinde ise saç ekleme işlemi yapabiliyoruz. Örneğin, doğuştan gelen bölgesel saç kayıpları, saç olan bölgenin yanmış olması, ameliyat ile oluşan kayıplar, kaza ile oluşan kayıplar, psikolojik bozukluklardan dolayı saçın sürekli olarak koparıldığı bölgede oluşan kayıplar, saçı aşırı germekten dolayı oluşan kayıplar gibi durumlarda saç ekleme uygulaması yapmaktayız. Saç ekimi uygulamalarımızda saçın döküldüğü bölgeye öncelikle gerekli tetkikleri yaparak saçı tanıma yoluna gidiyoruz. Sonrasında da size gerekli tüm bilgileri veriyoruz ve sizin de aklınızda olan bize sormak istediğiniz tüm soruları en ince ayrıntısına kadar cevaplıyoruz. Çünkü saç ekiminde başarılı olunacağına öncelikle sizin inanmanız gerekir.