Bingöl Saç Ekim Merkezi

Ücretsiz analiz ve fiyat alma formu

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon (gerekli)

İletiniz

Bingöl saç ekimi, saç dökülmesi ile ilgili geliştirilen en etkin çözümler ile sizlere hizmetlerini sunmaktadır. Saç ekimi diğer uygulamalara göre tercih sebebidir. Çünkü saç dökülmeleri ile ilgili olarak geliştirilen en uygun yöntem saç ekimidir. Saç dökülmesi problemleri günümüzde çok sık rastlanan sorunlar arasındadır. Daha çok erkeklerde görüldüğü bilinse de kadınlarda son dönemlerde sıkça görülmeye başlanmıştır.

bingol-sac-ekim-merkezi

Saç dökülmelerinin başlıca nedenleri arasında genetik faktörler yer alır. Ayrıca çevresel etmenler, yaşın ilerlemiş olması, stresli bir yaşam, kimyasal içerikli saç ürünlerinin kullanımı, kötü beslenme alışkanlıkları, vitamin ya da protein eksikliği, gibi etkenleri de sıralamak mümkün. Bingöl saç ekim merkezi, saç dökülmesi problemleriniz için sizlerin yanında olmaktan mutluluk duyar. Türkiye’nin neresinde olursanız olun bizlere 0553 190 6010 numaralı telefonumuzdan WhatsApp yoluyla ulaşabilir ve dökülen bölgenin resmini yollayarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Ayrıca saç ekimi Bingöl konusunda da merak ettiğiniz tüm soruları bizi aradığınızda cevaplayabiliriz. Uzman kadromuz uzun yıllardır işinin ehli olarak hizmet’inizdedir. Sadece Bingöl değil, Türkiye’nin her yerinden bizi arayabilirsiniz. Bilecik’te saç dökülmesi sorunu yaşayanlara da hizmet verdiğimizi özellikle belirtir, Bilecik saç ekim merkezi ile ilgili yazımızı da bu linkten okumanızı tavsiye ederiz.

Bingöl saç ekim merkezleri, saç ekimi yaptırmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alır. Çünkü en son teknoloji ile donatılmış olan cihazlarımız ve modern görünümlü merkezlerimiz saç dökülmesi sorunu yaşayanların ilgisiniz çekmektedir. Müşteri memnuniyeti esasıyla yıllardır bu sektörde hizmet veriyor olmakla beraber Bingöl saç ekimi yapan hastaneler hususunda da gerekli bilgiler için ulaşabilirsiniz.

Merkezlerimizde yapılan tüm işlemler lokal yani bölgesel anestezi ile yapıldığından saç ekim işlemi sırasında herhangi bir acı hissetmezsiniz. Bingöl saç ekim merkezleri dahilinde yapılan saç ekim işlemleri, tamamen saçın dökülmüş olduğu bölgelere yapılmaktadır. Saç ekiminde en çok kullanılan ve tercih edilen yöntem olan FUE saç ekimi tekniğini de kullanmaktayız. Ayrıca merkezlerimizde bıyık ekimi ve kaş ekimi de yapmaktayız. Uygulamalarımızda neşter benzeri kesici aletler kullanmadığımız için işlem sonunda herhangi bir iz kalma olasılığı da yoktur. İnsan vücudunun genetik programından dolayı başın arka ve yan taraflarındaki saçlar dökülmez. Bu sebeple de dökülen bölgeye ekilecek olan saçlar bu bölgelerden alınır.

Saç ekimi işlemleri saçın ekileceği alanın büyüklüğü ile de orantılı olmakla birlikte 3 saat ile 5 saat arasında sürmektedir. Ekilen saçların çıkma zamanı ise herkeste değişmekle beraber 6 ay ile 8 ay arasındadır. Saç ekiminden sonra işlem yapılan bölgede meydana gelecek olan hafif kabuklanmadan başınızı 1 hafta süresince her gün yıkayarak kurtulmanız mümkün.

Sadece Bingöl’de değil, Türkiye’nin her yerinde saç ekim merkezlerimizin bulunduğunu bir kez daha hatırlatır, bize ulaşmak için telefon numaramızı aramakta geç kalmamanızı tavsiye ederiz.