Ankara Saç Ekimi

Ücretsiz analiz ve fiyat alma formu

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon (gerekli)

İletiniz

Vega saç ekimi merkezi Ankara’daki hastalarımıza saç ekimi hizmeti vermektedir. Bunun yanı sıra başarıları ve kaliteli hizmeti sebebiyle Türkiye’den diğer illerden hastalarına da hizmet vermektedir. (Not: Ankara dışından gelecek olan hastalarımızın yolculuk ve konaklama masrafları firmamız tarafından karşılanacaktır.)

Saç Ekimi Hakkında Bilinmesi Gerekenler Saç problemleri konusunda merak edilen şeyler.

Saç dökülmesinden dolayı problem yaşayanlar en kalıcı çözüm olarak saç ekimi yoluna başvurmaktadırlar. Saç ekimi yaptırmak isteyenlerin bu bilgileri dikkatle okumasını tavsiye ediyoruz.

Ankara Saç Ekimi Kimlere Yapılır?

Ankara Saç ekimi, erkek tipi saç dökülmesi görülen herkese yapılabilir. Erkek tipi saç dökülmesi genetik bozukluk olan kişilerde erkeklik hormonuna bağlı olarak görülmektedir.Saçları üreten hücreler, zamanla ölmektedirler. Böylece saç,ilk olarak güçsüzleşir,daha sonra büyümemeye başlar ve son evrede dökülür. Bu sorunu yaşayan kişilere saç ekimi en kesin ve kalıcı tedavi türüdür.

Ankara Saç Ekiminin Yaşı Var Mıdır?

Saç ekimi için yaş kriterinden çok saç dökülmesinin tipi belirleyicidir.Saç derisi görülür durumdaysa saç derisinin göründüğü bölge olması gerekenin yarısının altında olduğu anlamı taşımaktadır.Bu durumda saç ekimi tedavisi yöntemine başvurulmalıdır.

Ankara Saç Ekiminde Yaşın En Önemli Özelliği Nedir?

Saç ekiminde yaşın en belirleyici özelliği, saç dökülmesinin devam edip etmediğidir.Erkek tipi saç dökülmesi, bir ömür devam eden bir saç dökülmesinin yanında 39-40 yaşlarından sonra saç dökülme hızı yavaşlamaktadır.Bu sebeple 39-40 yaşının altında bulunan kişilerde saç ekimi uygulandığında saç dökülmesinin devam edebileceği ve hastanın daha fazla seansa ihtiyaç duyabileceği dikkate alınmalıdır.

Ankara Saç Ekimi Ne Kadar Sürer?

Ankara Saç ekim işlemi 3-5 saat arası sürmektedir. Saç ekimi sonrasında kişi çevresi tarafından saç ektirdiğinin öğrenilmesini istemiyorsa ortalama 15 günlük bir sürece ihtiyaç duyar.Ancak saç ekiminden sonra yaşanan kaygı beğenilmeme kaygısızsa sadece saç ekiminden iki gün sonra normal hayata dönülebilir.

Vega Saç ekimi Ankara’nın en iyi saç ekim merkezi olmayı hedefler. Ankara şubemize ulaşabileceğiniz telefon numaraları 0312 472 1817 ve 0553 190 6010 dur.