Ankara Saç bakımı

Ücretsiz analiz ve fiyat alma formu

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon (gerekli)

İletiniz

Ankara Saç Ekimi

Saçlarımızın yapısını keratin adında bir madde oluşturmaktadır. Bu madde zamanla su ve diğer etkenlerle yıpranır. Cansız olan saç yıprandığında bakıma ihtiyacı vardır.

Ankara saç ekim merkezi ile Saç bakımında önemli olan yıpranan saçın onarılmasıdır. Bu konuda bize çeşitli yağlar, ilaçlar ve saç dibi masajlarıyla saç derisini nemlendiren losyonlar yardımcı olur. Saç bakımı düzenli yapıldığında saç güçlenir ve dökülmeye sebep olan cildin kuruluğu giderilir ve hastalıklara olan direnci artarak saçın dökülmesi önlenir.

Saç bakımında önemli olan saçın sağlıklı görünmesini ve parlamasını sağlamaktır.Saçlarımız dökülmeden bakım yaparak saçlarımızın canlılığını sağlayabiliriz. Vega Ankara Saç bakımı konusunda uzman ekibiyle sizleri bu konuda sağlıklı saçlara kavuşturur.

Ankara saç ekimi

Ankara saç ekimi

Lifehairkonya ile Saç Bakımı

1.İşlem ne kadar sürer?
Saç ekimi yapılacak bölgenin büyüklüğü, cilt ve saç yapısı, uygulanacak tekniğe bağlı olarak değişmekle birlikte, yaklaşık olarak 4–6 saat arası süren bir işlemdir.

2.Ağrı ya da acı hisseder miyim?
Saç ekimi operasyonu lokal anestezi altında gerçekleştirilip kesinlikle ağrı ya da acı hissedilmeyen bir işlemdir.

3.Hangi tekniği öneriyorsunuz?
Kullanılacak tekniği biz değil, sizin saçlarınızın ve cildinizin yapısı belirleyip doğru tekniğin uygulanması çok önemlidir. Öngörüşme esnasında yapılacak teknik ve neden o tekniğin seçildiği detaylı bir şekilde anlatılıp karar verilir.

4.Ekilen saçlar kesinlikle çıkar mı?
Evet çıkar. Greftlerin (saç kümesi) hazırlanması, bekletildiği koşullar ve doğru tekniğin uygulanması sonucu direkt etkileyen faktörler olup, yerine getirildiği takdirde sonuç %100 başarılıdır.

5.Ne zaman dışarı çıkabilirim?
Operasyondan sonra dışarıya çıkmanızı engelleyecek bir durum yoktur. İlk 2–3 gün minik minik pembe noktacıklar görülüp, yavaş yavaş solmaya başlayarak bir hafta içinde normal haline dönüp dışarıya çıkmanızı engelleyecek bir durum teşkil etmez.

6.Ne zaman banyo yapabilirim? Operasyon sonrası dikkat etmem gereken şeyler nelerdir?
Bu bilgiler öngörüşme esnasında aklınızda en ufak soru işareti kalmayacak şekilde anlatılacaktır.

7.Ekilen saçlar ne zaman çıkar?
Operasyon tarihinden 3 ay sonra küçük küçük görünmeye başlayıp, yaklaşık 6 ay içinde normal uzunluğuna erişir.

8.Ekilen saçlar ileriki tarihlerde dökülür mü?
Hayır dökülmez. Çünkü ekilen saçlar dökülmemeye kodlanmış bölgeden alınıp, bu özelliğini yeni ekilen bölgede de devam ettirir.

9.Saç ekimi yaptırdığım belli olur mu?
Uygun teknikle doğal bir şekilde ekilmiş saçlar kesinlikle belli olmaz. Bunun için operasyonu yapacak ekibin deneyimli olması çok önemlidir. Çünkü uygulanacak ekimin şekli kişinin cilt ve saç yapısına, ekim yapılacak bölgeye göre değişip, her biri teker teker değerlendirilmelidir

10. Fiyatı ne kadardır?
Fiyat verilebilmesi için cildinizin yapısı, saçınızın yapısı, uygulanacak teknik ve ekim yapılacak bölgenin büyüklüğünün değerlendirilmesi gerekir.

11.İşlemi uygulayacak kişiler kimlerdir? Bu konudaki tecrübeleri nedir?
Saç ekimi plastik cerrahlar yönetiminde konusunda uzun yıllar deneyim kazanmiş uzmanlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Sağlıklı Günler…  0553 190 60 10 numarasını arayarak bilgi alabilirsiniz.