Amasya Saç Ekimi

Ücretsiz analiz ve fiyat alma formu

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon (gerekli)

İletiniz

Saç dökülme problemleri, gelişen teknolojiler sayesinde artık tedavi edilebilmektedir. Saç dökülmesi, erkeklerde daha çok genetik olarak kendini göstermekte olup, kadınlarda da görülebilen bir durumdur. Mevcut saçların geri gelmesi için saç ekimi yapılması, en yaygın tedavi yöntemi olarak karşımıza çıkmaktadır. Amasya saç ekimi, gerek kadınlarda gerekse erkeklerde saç dökülme problemlerine çözüm buluyor. Dökülen saçların yeniden çıkması için, saçların dökülmeyen bölümlerinden kökler alınıp, dökülen bölüme ekilmesiyle, saç ekim işlemi gerçekleşmiş oluyor.

Amasya saç ekim merkezi olarak, saç ekimi işlemlerinde en son teknolojileri kullanıyoruz. Öncelikle saçınızın nasıl bir tedavi gerektirdiğini belirleyip, daha sonra uzman doktor ve hemşirelerimizle birlikte dökülen saçlarınızın yeniden geri çıkmasını sağlıyoruz. Eğer saçlarınız dökülmeye başladıysa veya dökülme belirtileri varsa, Amasya saç ekim merkezini 0553 190 6010 numaralı telefondan arayarak veya WhatsApp hattından mesaj atarak, tedavi yöntemleriyle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

Amasya saç ekim merkezleri hakkında araştırma yapmadan önce, saçlarınızın nasıl bir tedavi gerektirdiği konusunda bilgi sahibi olmanızda fayda var. Saçlarınızın dökülen kısımlarının fotoğrafını çekerek, Amasya saç ekim merkezi ‘ne WhatsApp yoluyla gönderdiğinizde, uzman hekimlerimiz nasıl bir tedavi olmanız gerektiği konusunda, sizlere sağlıklı bilgiler verecektir. Saç ekimi konusunda mutlaka konusunda uzman doktorlara başvurmanız gerekli. Saç ekimi yanlış yapıldığında, sonuçları çok kötü olabilmektedir. Türkiye’de hangi şehirde olursanız olun size mutlaka yardımcı olabiliyoruz. Çünkü bulunduğunuz ilde mutlaka bir şubemiz vardır. O sebeple bizi aramaktan çekinmeyin.

Saç ekimi Amasya ve çevre il ve ilçelerdeki tüm bölgelerden, hastalarımızı tedavi etmek için, uzman hekimlerle hizmetinizdedir. Dilediğiniz tedavi yöntemleri hakkında Amasya saç ekim merkezi ’ne gelerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Amasya saç ekimi yapan hastanelere başvurduğunuzda, mutlaka uzman doktorlar tarafından tedavi yöntemlerinin belirlenmesine dikkat etmelisiniz. Saç ekim işlemlerinde farklı tedavi yöntemleri uygulanabilmektedir. Genel olarak saç ekim işlemi, saçlarınızın dökülmeyen bölümlerinden kökler alınıp, dökülen yerlere ekilme işlemi olarak tanımlanabilir. Sağlıklı bölgeden alınan saç kökleri, dökülen yerlere belirli aralıklarla ekilerek, saç ekim işlemi tamamlanır. Saç ekim işlemi sırasında, gerek sağlıklı bölgeden saç kökleri alınırken, gerekse dökülen yerlere ekim işlemi sırasında, lokal anestezi yapılmaktadır. Bu sayede acı hissetmezsiniz. Saç ekim işlemi bittikten sonra, birkaç gün boyunca, ekilen kökleri yağmur, rüzgar gibi dış etkenlerden korumanız gerekebilir. Ekilen saç kökleri yerine tamamen uyum sağlayana kadar dikkat etmeniz gerekir aksi halde ekilen saç kökleri siz farkında olmadan yerinden çıkıp düşebilir.

amasya-sac-ekimi

Amasya saç ekim merkezi olarak, tedavi aşamasında da siz hastalarımıza destek olmaya devam ediyoruz. Ekim işleminden sonra ekilen bölgelerde iyileşme süreci kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Genel olarak 10-15 gün arasında iyileşme görülmektedir. Ekilen saçların, ekildiği bölgeye uyum sağlaması birkaç ay sürebilir. Uyum sağladıktan sonra ekilen bölgelerde saçlar eskisi gibi çıkmaya devam edecektir. Saçlarınızın seyrek bölümlerine de saç ektirebilirsiniz.

Saçlarınız tamamen dökülmeden, Amasya saç ekim merkezine başvurarak, uzman hekimlerimizden bilgi alabilirsiniz.