Aksaray Saç Ekimi

Ücretsiz analiz ve fiyat alma formu

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon (gerekli)

İletiniz

AKSARAY SAÇ EKİMİ

Günümüzde pek çok insan, saç dökülmeleri ve kellik sorunlarıyla karşı karşıya kalabiliyor. Kimi zaman yaş ve cinsiyet ayrımı olmaksızın, bu rahatsız edici düzeyde ve şekilde olabiliyor. Bunların sebepleri genetik yatkınlıklar, aşırı kilo alımı ve kaybı, kadınlarda hamilelik ve emzirme dönemi sonrasında metabolik değişmeler, ilaç kullanımından doğan yan etkiler ve yaşlanma olabilir. Bu sebepleri az çok herkes bilmektedir. Ancak bunlara kesin ve kalıcı çözümler bulma konusunda sıkıntı yaşarlar. İnsanlar birbirine kulaktan dolma, sözüm ona denenmiş bitkiler ilaçlar, kürler önerirler. Ancak bunların sağlıklı, güvenli ve kalıcı olduğu da tartışılır. VEGA Saç ekimi Aksaray dâhil birçok ilde gerçekleştirilmektedir.

vega aksaray saç ekimi merkeziAksaray Saç ekimi, işleminde pek çok yöntem kullanılmaktadır ve her geçen gün yeni yöntemler geliştirilmektedir. Saçın temin edildiği bölge, saçın ekildiği bölge ve uygulanan işlemlere göre saç ekimi operasyonu kategorilere ayrılmıştır. Fue saç ekimi, FUE yönteminde saçlar tek tek alınıp saçsız bölgelere nakledilir. Folikül çıkartma işleminden önce donör alandaki saçlar kesilerek 1 mm olacak kadar kısaltılır. İlaç ile saç kökü alınacak ve ekim yapılacak olan bölge uyuşturulur. Mikro motor ucu, saç kılını ortalayacak şekilde batırılıp çekilir. Kıl, folikül ve onu çevreleyen mikroskobik doku ile birlikte, silindirik bir tarzda kesilmiş olur. Bir mikro penset ile nazikçe çekilir ve foliküler ünite gevşek tabandan ayrılarak gelir. Operasyondaki greftlerin zarar görmesini minimalize eden bu otomatik sistem sayesinde operasyon süreleri kısalmış, zaman biriminde alınan greft sayısıda artmıştır. Foliküler üniteler bu şekilde toplandıktan sonra saçsız alanda açılan çok daha küçük deliklere yerleştirilir. Her bir foliküler ünite ortalama 2 ile 3 folikül barındırır. Ekilen saçlar birinci ayın sonunda genelde dökülürler, saç ekiminden 2-3 ay sonra çıkmaya ve uzamaya başlar. 6.ayda saçlar göz dolduracak kadar gelişir. Fakat en güzel halini ekilen saçların adaptasyon sürecini tamamladıktan sonra 1-1,5 yıl içerisinde alır. Ekilen saçlar dökülmemeye kodlanmış olan bölgeden alındığı için dökülmezler. Fut saç ekimi, Saç köklerinin bire birer değil gruplar halinde yer değiştirme şeklidir. Saç kökleri 1 e 4 saç kılı bulunduran kümeler halinde mevcut olur bu kıl kümeleride kesinlikle mikroskop camı altında oluşturulunabilir ve gene mikroskop camı altında ayrıştırılır. Başın arka ve kulaklar arasındaki dairesel sahadan alınan saç köklerinin yerleştirilmesidir. Aksaray Saç ekimi de en çok tercih edilen şehirlerden biri olmuştur. Profesyonel saç ekim merkezleri ve bunu yapan doktorlar işlerinde uzman başarılı doktorlardır.

Vegaaksaray.com ile artık saçlarım döküldü kel kaldım diye üzülmenize gerek yok bu güzel 2 saç ekim tekniğiyle saçlarınız eskisinden daha çok ve daha dolgun olacaktır. Saç ekimi Aksaray saç ekim merkezlerinde sağlıklı güvenli ve herkesin bütçesine uygun fiyatlarıyla sizlerin de bu sorununuzu çözüyor.

Mail : bilgi@vegasacekimi.com
Whatsapp No: 0553 190 60 10
Web: http://www.vegasacekimi.com
Vega Sağlık Grubu : 18 yıldır Ankara, İzmir, Adana ve Aksaray şubelerimizle hizmetinizdeyiz.