Afyon Saç ekimi merkezi

Ücretsiz analiz ve fiyat alma formu

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon (gerekli)

İletiniz

Saç sorunlarınız hala baş göstermeye devam ediyorsa fue yöntemiyle eski saç sağlıgınıza kavuşmak zor degildir. peki nedir bi fue saç ekimi?

Afyon Fue saç ekimi : yöntemi kelime anlamı olarak kıl kökünün alım şeklini tarif etmektedir. Kök kısmından saçlar teker teker alınır. Grefti FUT saç ekimindeki gibi ameliyat ile değilde tek tek alınmaktadır. Saç ekiminde İlk defa 2003 yılında uygulanmış ve giderek yaygınlaşmaktadır. Öncelerde kıl kökleri
önceleri 1.5 mm’lik boru şeklinde aletlerle alım yapılıyordu. Zamanla alım ucunun çapı 1.2’mm ye kadar düşmüş ve seri üretime geçilmiştir.

Halen en yaygın kullanılan FUE ucu seri üretilen orijinal 1.2 mm’lik uçlardır. Gerçekten FUE nin mantığını kavramış ve sadece bu yöntemle kıl kökü nakli yapan saç ekimi merkezlerinin kendi uğraşıyla yürüyen gelişmeler zaman içerisinde alım aletlerinin çapını 0.6-0.7 mm’ye kadar indirmiştir.

Afyon Saç ekimi , Afyonda Saç Ekim Merkezleri

Siz degerli Afyon ‘ li hemşerilerimizi saç sorunları ofisimize bekliyoruz . Ön muayene ücretsiz olup Vega Ankara Saç Ekimi Merkezi : 0553 190 60 10

Farkıyla Tek seans saç ekimi + Prp 3.000 TL. 8 ila 10 bin saç teli transferinin yazılı sözleşmesi ile birlikte.
– Ön muayene ücretsizdir.
– Detaylı bilgilendirme için merkezimize bekliyoruz.