Adıyaman saç ekim merkezi

Ücretsiz analiz ve fiyat alma formu

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon (gerekli)

İletiniz

Adıyaman saç ekim merkezi
Son yıllarda saç dökülmesine karşı birçok yöntem geliştirilmiş bu yöntemlerin arasında ise en çok tercih edilen yöntem saç ekimidir kesin ve kalıcı bir çözüm olarak bilinmektedir. Uzmanlar tarafından saç dökülmesine karşılık olarak günde 25 ile 45 tel saçın dökülmesinin normal olduğu fakat bir gün içerisinde 50 ve 100 tel saçın dökülmesinin kelliğe neden olacağı söylenmektedir. Bu durumun tek çözümü ise saç ekimidir.

Adıyaman saç ekim merkezi fiyatlari 2016

Saç ekim işleminin hiçbir yan etkisi yoktur. Adıyaman saç ekim merkezi işleminde lokal anestezi uygulanmaktadır. Saç ekimi tamamen dökülmüş veya seyrelmiş saçlarda uygulanabilir. Ekilen saçlar genetik olarak dökülmemeye kodlanmış olan bölgelerden alındığından dolayı hayat boyu kalıcılık sağlamaktadır. Saç ekimi işlemi ortalama olarak 3 ile 5 saat arasından sürmektedir. Saç ekimi işleminde birçok yöntem denenmekte ve kullanılmaktadır ve her geçen gün yeni yöntemler geliştirilmektedir. Saç temin edilen bölge, saçın ekildiği bölge ve uygulanmakta olan işlemlere göre saç ekimi kategorilere ayrılır.  Adıyaman da bulunan erkeklerin yüzde yetmişinde saç dökülmesinin birçok sebebi vardır. En başta ve en çok dökülmesine sebep olan neden ise çoğu insanin faydalı olduğuna inandığı kozmetik ürünleridir. Saç dökülmesine günlük hayatta kullandığımız jöle, köpük, briyantin, sprey gibi saç kozmetik ürünlerinin uzun süre kullanımı saç dökülmesine saç köklerine zarar vermesine neden olmaktadır. Dengesiz beslenme protein eksikliği stres gibi nedenlerde etkili olmaktadır.

Adıyamanda Saç ekimi gerçekleştikten sonra kafa derisinden kızarıklık ve kabuklanma meydana gelmektedir. Bu kabuklanmayı gidermek için ise 10 gün boyunca her gün yıkanması önerilmektedir ve birkaç gün içerisinde de kabuklanma yaşanmayacaktır. Yaklaşık olarak 3 ay geçse bile gözle görülebilecek bir değişim yaşanmamaktadır. Fakat 5 veya 6 ay içerisinde değişimi fark edecek ve saçınıza kavuşacaksınız 1 yıl sonunda ise tamamen doğal saçlarınıza kavuşabileceksiniz. Saç ekiminde ise en önemli özelliği ise yaştır. 39-40 yaşlarında saç dökülme hızı yavaşlamaktadır. 39-40 yaşlarında kişilere saç ekimi uygulandığında saç ekimi işlemi birkaç seans sürebilmektedir. Fakat bu kişiden kişiye göre farklılık göstermektedir.  vegasacekimi.com sizlere ankara merkezli saç ekimi hizmeti sunmaktadır.

Saç Ekimi hakkında bilgi ve fiyat almak için lütfen 0553 190 60 10 numarasına WhatsApp üzerinden saçınızın açıklık olan kısımlarını yollayınız.