Adana Saç Ekimi

Ücretsiz analiz ve fiyat alma formu

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon (gerekli)

İletiniz

Saç ekimi merkezi Adana isimli başlığımızı okuyorsunuz.

Adana saç ekimi için ihtiyacınız olan tek bilgi 0553 190 6010 bu telefon numarasını arayarak geriye kalan tüm bilgilere sağlıklı bir şekilde ulaşabileceksiniz. Saç ekim ilginç bir sektör, kimi illerde neredeyse saç problemi çeken herkes saç ektirirken bazı illerde saç ekimi olmayacağını düşünen vatandaşlarımız var. Adana saç ekimi olarak saç sorunu olan hastaların saç ekimine ön yargılı baktığı illerden birisidir. O yüzden Adana, saç ekimi uzmanları ve doktorlar için uygunsuz bir il. Vega saç ekimi ekibi olarak, güzel bir saç ekimi ile hem Adana ilinde yaşayanlara hemde size hakikaten saç ekimi ile güzel sonuçlar alınabildiğini göstermek isteriz.

adana sac ekimi
Adana ve çevre illerden saç ekimi yaptırmak isteyen hastalarımız için Vega saç ekimi bir alternatif olabilir. Ekibimiz ekim yoğunluğuna göre merkez il seçerek, çevre illerdeki saç problemi olan hastaların sorunlarına da burada çözüm üretiyor. Ankara İç Anadolu bölgesindeki illerin ortasında kaldığı için size saç ekimi yapabileceğimiz en yakın merkezimiz Ankara da. Antalya, Adana, Kayseri, Ankara, Kırşehir, Karaman, Nevşehir illerinden saç ekimi yaptırmak isteyen hastalarımız ekibimiz tarafından Ankara da ağırlanıyor ve saç ekimi gerçekleşiyor. Saç ekim sürecinde konaklama masraflarınız firmamız tarafından karşılandığı için, sanki kendi oturduğunuz yerde saç ekim yaptırmışsınız gibi hatta daha makul fiyatlara hizmetimizden yararlanabiliyorsunuz.

Adana dan geleceğim saç ekimi ne kadar sürüyor?

Saç ekiminde 1 seans ortalama 4 ile 6 saat arasında sürüyor, merkezimize geldiğiniz aynı gün içerisinde saç ekimi tamamlanmış olacaktır.

Saç ekimi nasıl yapılıyor?

Ameliyatsız saç ekimi, gelişmiş Fue yöntemi kullanılarak yapılıyor. Saç kökleri ense bölümünüzden alınarak, dökülme olan kısma ekim yapılıyor. Saç ekiminden sonra saç güçlendirme PRP hizmetiyle hem saç ekimi tamamen duruyor, hemde ekim yapılan kısımda da saçlarınıza kavuşuyorsunuz.

Saç ekimi fiyatlarınız ne kadar?

Saç ekimi fiyatlarımız, kişiden kişiye ve yapılacak işleme göre değişiklik gösteriyor. Her hastanın saçındaki açıklık ve saç tipi farklı olduğu için genel bir fiyatlandırma yapmak yerine, yapılacak işleme göre fiyat veriyoruz. Fiyat bilgisi için whatsapptan 0553 190 6010 numaralı telefona resim göndermeniz yeterli.

Saç ekimini kim yapıyor ve nerede yapılıyor?

Saç ekiminde 9 yıldır aktif olarak hizmet veren uzman eller eşliğinde ve doktor kontrolünde gerçek leşiyor. Adana ‘da saç ekimi Can Hastanesinde gerçekleşiyor. Detaylı bilgi için 0553 190 6010 Arayabilirsiniz.